Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Ceramiczny element dekoracyjny na ścianę Paolo Castelli PIATTI D'AUTORE DECORATIVI Zobacz większe

Ceramiczny element dekoracyjny na ścianę Paolo Castelli PIATTI D'AUTORE DECORATIVI

KOD: 250sdpaolocastellipiattid'autoredecorativi

ID: 222572

Rok produkcji2020
ProjektantPaolo Castelli
ProducentPaolo Castelli

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Paolo Castelli PIATTI D'AUTORE DECORATIVI

Ceramiczny element dekoracyjny na ścianę

Dane techniczne

Ø 61 cm
Ø 25 cm

Opis

Seria artystycznych talerzy dekoracyjnych z ceramiki Vietri w wykończeniu matowym, ręcznie dekorowanych pociągnięciami pędzla z palety Morandi. Każda płyta jest wyjątkowa i przypomina gamę kolorów Maestro.

Kolekcja inspirowana jest artystą i jego poetyką: począwszy od obiektów w pracowni, centrum drobiazgowej obserwacji Morandiego, kontemplacyjnej i powtarzanej w czasie, by przyjrzeć się formalnym i chromatycznym elementom tych absolutni bohaterowie artystycznych poszukiwań Morandiego. Rezultatem jest kolekcja przedmiotów przesiąkniętych wyrafinowaną elegancją, opowiadających historie symbolicznych światów z subtelnymi dekoracjami i paletami kolorów. Od Casa Morandi po nasze własne domy, ta kolekcja oferuje nam akcesoria i elementy wyposażenia o silnej tożsamości. Wazony, butelki i miski Morandiego, ale także jego meble, takie jak łóżko i sztalugi, zostały podniesione do rangi muz, które inspirują najbardziej oryginalne i kreatywne współczesne reinterpretacje, generując kreacje o silnie rzemieślniczym posmaku, które uwydatniają kształty i kolory, łącząc estetykę i etyki.

Tagi

Paolo Castelli, Kolekcja Morandi, Dekoracje domu, Dekoracje ścienne, Dekoracje ścienne, Dekoracje ścienne w stylu współczesnym, Dekoracje ścienne Design, Dekoracje ścienne, Dekoracje ceramiczne Dekoracje ścienne, Materiały ceramiczne Dekoracje ścienne

Napisz opinię

Ceramiczny element dekoracyjny na ścianę Paolo Castelli PIATTI D'AUTORE DECORATIVI

Ceramiczny element dekoracyjny na ścianę Paolo Castelli PIATTI D'AUTORE DECORATIVI

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek