WIESZAK NA UBRANIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Stojak na płaszcze z jesionu i metalu Paolo Castelli APPENDIABITO Zobacz większe

Stojak na płaszcze z jesionu i metalu Paolo Castelli APPENDIABITO

KOD: 250sdpaolocastelliappendiabito

ID: 222565

Rok produkcji2020
ProjektantPaolo Castelli
ProducentPaolo Castelli

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Paolo Castelli APPENDIABITO

Stojak na płaszcze z jesionu i metalu

Dane techniczne

62 x 53 x wys.165 cm

Opis

Wieszak na ubrania w wykończeniu bejcowanym na drewnie orzechowym z metalowymi detalami z matowego brązu.

Kolekcja inspirowana jest artystą i jego poetyką: począwszy od obiektów w pracowni, centrum drobiazgowej obserwacji Morandiego, kontemplacyjnej i powtarzanej w czasie, by przyjrzeć się formalnym i chromatycznym elementom tych absolutni bohaterowie artystycznych poszukiwań Morandiego. Rezultatem jest kolekcja przedmiotów przesiąkniętych wyrafinowaną elegancją, opowiadających historie symbolicznych światów z subtelnymi dekoracjami i paletami kolorów. Od Casa Morandi po nasze własne domy, ta kolekcja oferuje nam akcesoria i elementy wyposażenia o silnej tożsamości. Wazony, butelki i miski Morandiego, ale także jego meble, takie jak łóżko i sztalugi, zostały podniesione do rangi muz, które inspirują najbardziej oryginalne i kreatywne współczesne reinterpretacje, generując kreacje o silnie rzemieślniczym posmaku, które uwydatniają kształty i kolory, łącząc estetykę i etyki.

Tagi

Paolo Castelli, Morandi Collection, wieszaki, przechowywanie i organizacja przestrzeni, wieszak, wieszaki w stylu współczesnym, wieszaki Design, wieszaki drewniane, wieszaki metalowe, wieszaki jesionowe, wieszaki na ubrania

Napisz opinię

Stojak na płaszcze z jesionu i metalu Paolo Castelli APPENDIABITO

Stojak na płaszcze z jesionu i metalu Paolo Castelli APPENDIABITO

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek