WIESZAK NA RĘCZNIKI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Stojak na ręczniki Scarabeo Ceramiche Butterfly Zobacz większe

Stojak na ręczniki Scarabeo Ceramiche Butterfly

KOD: 250sd4016

ID: 235155

ProjektantMassimiliano Braconi
ProducentScarabeo Ceramiche

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Scarabeo Ceramiche Butterfly

Stojak na ręczniki

Opis

Wieszak na ręczniki w kształcie flagi
Nr art. 4016

Kolekcja prezentująca klasyczne, ale żywe linie, które ujawniają swobodnie myślący, kreatywny umysł projektanta. Klasyczny lub nowoczesny, Butterfly nadaje łazience nowoczesny wygląd.

Tagi

Scarabeo Ceramiche, Massimiliano Braconi, Butterfly, Akcesoria łazienkowe, Wieszaki na ręczniki, wieszak na ręczniki, Wieszaki na ręczniki w stylu współczesnym

Napisz opinię

Stojak na ręczniki Scarabeo Ceramiche Butterfly

Stojak na ręczniki Scarabeo Ceramiche Butterfly

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek