BIDET

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Bidet ceramiczny wiszący Scarabeo Ceramiche Butterfly Zobacz większe

Bidet ceramiczny wiszący Scarabeo Ceramiche Butterfly

KOD: 250sd4007

ID: 235151

ProjektantMassimiliano Braconi
ProducentScarabeo Ceramiche

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Scarabeo Ceramiche Butterfly

Bidet ceramiczny wiszący

Opis

Bidet wiszący jednootworowy
Nr art. 4007 - 52,5 x 36,5

Kolekcja prezentująca klasyczne, ale żywe linie, które ujawniają swobodnie myślący, kreatywny umysł projektanta. Klasyczny lub nowoczesny, Butterfly nadaje łazience nowoczesny wygląd.

Tagi

Scarabeo Ceramiche, Massimiliano Braconi, Butterfly, Bidety, Umywalki i armatura łazienkowa, bidet, Bidety w stylu współczesnym, Bidety ceramiczne, Bidety z materiałów ceramicznych, Bidety wiszące

Napisz opinię

Bidet ceramiczny wiszący Scarabeo Ceramiche Butterfly

Bidet ceramiczny wiszący Scarabeo Ceramiche Butterfly

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek