WIESZAK NA RĘCZNIKI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Wieszak na ręczniki z drewna tekowego Manutti Siena Zobacz większe

Wieszak na ręczniki z drewna tekowego Manutti Siena

KOD: 250sdmanuttisiena

ID: 211800

ProducentManutti

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Manutti Siena

Wieszak na ręczniki z drewna tekowego

Opis

Twoja strefa relaksu wykonana z ekologicznego drewna tekowego z wodoodpornymi pokryciami i poduszkami nie będzie się obawiać pogody. Stoliki kawowe idealnie komponują się z sofami, a także stanowią doskonały dodatek do krzeseł i podnóżków. W leniwe letnie dni przy basenie prysznic z drewna tekowego „deszcz monsunowy” można dowolnie przesuwać. Stoliki, leżaki i pudła z poduszkami zostały zaprojektowane z użyciem delikatnych listew, co daje poczucie ponadczasowej elegancji.

Tagi

MANUTTI, Siena, Akcesoria łazienkowe, Meble hotelowe, Akcesoria łazienkowe hotelowe, Wieszaki na ręczniki, Wieszaki na ręczniki hotelowe, Akcesoria łazienkowe hotelowe, Wieszak na ręcznik, Wieszak na ręczniki, Akcesoria łazienkowe Hotelowe, Akcesoria łazienkowe Hotelowe Teak, Wieszaki na ręczniki drewniane, Wieszaki na ręczniki Tekowe, Stojaki na ręczniki stojące, drewniane wieszaki na ręczniki dla hoteli, tekowe wieszaki na ręczniki dla hoteli

Napisz opinię

Wieszak na ręczniki z drewna tekowego Manutti Siena

Wieszak na ręczniki z drewna tekowego Manutti Siena

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek