SZAFKI I SKRZYNIE OGRODOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Szafka ogrodowa z drewna tekowego Manutti Siena Zobacz większe

Szafka ogrodowa z drewna tekowego Manutti Siena

KOD: 250sdmanuttisiena

ID: 211805

ProducentManutti

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Manutti Siena

Szafka ogrodowa z drewna tekowego

Dane techniczne

190 x 89 x wys.85 cm

Opis

Twoja strefa relaksu wykonana z ekologicznego drewna tekowego z wodoodpornymi pokryciami i poduszkami nie będzie się obawiać pogody. Stoliki kawowe idealnie komponują się z sofami, a także stanowią doskonały dodatek do krzeseł i podnóżków. W leniwe letnie dni przy basenie prysznic z drewna tekowego „deszcz monsunowy” można dowolnie przesuwać. Stoliki, leżaki i pudła z poduszkami zostały zaprojektowane z użyciem delikatnych listew, co daje poczucie ponadczasowej elegancji.

Tagi

MANUTTI, Siena, meble ogrodowe, szafki ogrodowe, szafki ogrodowe, szafki ogrodowe w stylu współczesnym, szafki ogrodowe z drewna, szafki ogrodowe z drewna tekowego

Napisz opinię

Szafka ogrodowa z drewna tekowego Manutti Siena

Szafka ogrodowa z drewna tekowego Manutti Siena

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek