UMYWALKA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Umywalka ceramiczna kwadratowa nablatowa Scarabeo Ceramiche Moon Zobacz większe

Umywalka ceramiczna kwadratowa nablatowa Scarabeo Ceramiche Moon

KOD: 250sd5501

ID: 235209

ProjektantMassimiliano Braconi
ProducentScarabeo Ceramiche

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Scarabeo Ceramiche Moon

Umywalka ceramiczna kwadratowa nablatowa

Dane techniczne

42x42 cm

Opis

Przyszedł czas na MOON, wielkogabarytową umywalkę ze smukłym rdzeniem. Szeroka miska zapewnia atrakcyjny i niezwykły kontrast z jasnymi krawędziami, które mają tylko kilka milimetrów grubości. Jego elegancki, stonowany design odzwierciedla połączenie piękna i praktyczności. Nadaje się do każdego rodzaju środowiska domowego, jego wymiary sprawiają, że jest to bardzo praktyczny element, który można zainstalować nawet w domach z jedną łazienką.
Rygorystycznie wykonana we Włoszech, MOON jest wykonana z ceramiki i jest proponowana w dziesięciu różnych konfiguracjach umywalki wraz z wyposażeniem sanitarnym.

Tagi

Scarabeo Ceramiche, Massimiliano Braconi, Moon, Umywalki, Umywalki i armatura łazienkowa, umywalka, Umywalki w stylu współczesnym, Umywalki ceramiczne, Materiały ceramiczne Umywalki, Umywalki nablatowe, Umywalki pojedyncze, Umywalki kwadratowe

Napisz opinię

Umywalka ceramiczna kwadratowa nablatowa Scarabeo Ceramiche Moon

Umywalka ceramiczna kwadratowa nablatowa Scarabeo Ceramiche Moon

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek