UMYWALKA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Umywalka ceramiczna kwadratowa nablatowa Scarabeo Ceramiche GLAM SFERE Zobacz większe

Umywalka ceramiczna kwadratowa nablatowa Scarabeo Ceramiche GLAM SFERE

KOD: 250sdscarabeoceramicheglamsfere

ID: 235176

ProducentScarabeo Ceramiche

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Scarabeo Ceramiche GLAM SFERE

Umywalka ceramiczna kwadratowa nablatowa

Dane techniczne

22 x 22 x wys.10 cm
39 x 39 x wys.14 cm

Opis

DECORLAB - Nowe kształty i wzory ceramiki Scarabeo.
Ciągłe badania nad jakością i standardami wizualnymi zawsze były nieodłączną częścią Scarabeo Ceramiche i są kontynuacją koncepcji nastroju DecorLab: eksperymentalnej eksploracji, która stosuje się do dekoracji wszystkich technologii oferowanych w tego typu zastosowaniach.

Zaowocowało to czterema nowymi rodzajami dekoracji ceramicznych o gwarantowanych efektach pod względem wyglądu i kształtu, wzbogaconych innowacyjnymi połączeniami o niezaprzeczalnym oddziaływaniu wizualnym. Nowy pomysł na elegancką i spersonalizowaną łazienkę, przekształconą w wyjątkową i modną oprawę.

Quadrotto, Sfere, Rigo i Neutro to cztery najnowsze wzory zaproponowane przez Scarabeo:

QUADROTTO
- Reliefowa dekoracja, dostępna w wielu kolorach i zastosowanie na zewnątrz kolekcji umywalek Teorema 2.0. Tekstura ma motyw w kształcie rombu z kontrastującym efektem wizualnym i dotykowym z ceramiką.

SFERE - Wypukły wzór dostępny w całej gamie kolorów i stosowany na zewnątrz i wewnątrz kolekcji umywalek Glam. Dekoracja została zaprojektowana specjalnie w celu nadania powierzchni ceramicznej „wibracji chromatycznej materiału”, która jest wyczuwalna w dotyku.

RIGO - Linearna geometryczna dekoracja reliefowa, dostępna w wielu modnych kolorach i stosowana wyłącznie na zewnątrz kolekcji umywalek Teorema 2.0. Ten rodzaj wzoru tworzy dynamiczny efekt 3D, który jest zupełnie nowy w stosunku do obecnych powierzchni ceramicznych.

NEUTRO - Niezwykle elegancka reliefowa dekoracja i alternatywa z niesamowitym efektem wizualnym w różnych kolorach. Efekt ton w ton, który tworzy atrakcyjny kontrast między nieprzezroczystą teksturą a połyskiem ceramiki. Rezultatem jest umywalka o niezwykle wyrafinowanych funkcjach wizualnych i dotykowych.

Nowe dekoracje SFERE i RIGO są również proponowane w rozwiązaniu FASCIA, mającym zastosowanie zarówno do wnętrza, jak i na zewnątrz wszystkich umywalek w Glam kolekcja. Pomysł dekoracyjny, który dodatkowo uatrakcyjnia umywalkę w najmodniejszym wydaniu.

Tagi

Scarabeo Ceramiche, Decorlab, Umywalki, Umywalki i armatura łazienkowa, umywalka, Umywalki w stylu współczesnym, Umywalki ceramiczne, Umywalki z materiałów ceramicznych, Umywalki nablatowe, Umywalki pojedyncze, Umywalki kwadratowe

Napisz opinię

Umywalka ceramiczna kwadratowa nablatowa Scarabeo Ceramiche GLAM SFERE

Umywalka ceramiczna kwadratowa nablatowa Scarabeo Ceramiche GLAM SFERE

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek