UMYWALKA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Umywalka ścienna Cristalplant® z wbudowanym blatem Falper Shape H10 Zobacz większe

Umywalka ścienna Cristalplant® z wbudowanym blatem Falper Shape H10

KOD: 250sdfalpershapeh10

ID: 182377

ProjektantMichael Schmidt
ProducentFalper

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Falper Shape H10

Umywalka ścienna Cristalplant® z wbudowanym blatem

Dane techniczne

Szerokość cm 93 - 123 - 153 - 183
Wysokość cm 10
Głębokość cm 48

Opis

Blat Cristalplant ze zintegrowanymi umywalkami.

Jest to kolekcja, która najbardziej charakteryzuje branżę w ostatnich latach. Zaprojektowany przez Michaela Schmidta dla firmy Falper model SHAPE charakteryzuje się meblami o grubości 16 mm w tym samym miękkim białym wykończeniu powierzchni umywalki na bazie Cristalplant Bio. Charakterystyczna forma, jednocześnie rygorystyczna i organiczna – z nieckami, które wydają się przyciągane strumieniem wody.
Kolekcja SHAPE zbudowana jest w prawdziwej technologii FRAME, montowanej na wewnętrznej metalowej ramie.

Tagi

FALPER, Michael Schmidt, Shape, Umywalki, Umywalki i armatura łazienkowa, umywalka, Umywalki w stylu współczesnym, Umywalki z materiałów kompozytowych, Umywalki Cristalplant®, Umywalki z kamienia akrylowego, Umywalki naścienne, Umywalki pojedyncze, Umywalki ze zintegrowanym blatem

Napisz opinię

Umywalka ścienna Cristalplant® z wbudowanym blatem Falper Shape H10

Umywalka ścienna Cristalplant® z wbudowanym blatem Falper Shape H10

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek