UMYWALKA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Umywalka nablatowa okrągła Ceramica Catalano Velis Zobacz większe

Umywalka nablatowa okrągła Ceramica Catalano Velis

KOD: 250sd142VLN00

ID: 169692

Rok produkcji2016
ProducentCeramica Catalano

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Ceramica Catalano Velis

Umywalka nablatowa okrągła

Dane techniczne

Ø 42 cm

Opis

Nadaje się do montażu na siedząco.

Kolekcja Velis, charakteryzująca się delikatną równowagą miękkich konturów i lekkich, cienkich krawędzi, obejmuje 6 umywalek, z których 3 (102, 82 i 62 cm) nadają się do montażu podwieszanego lub meblowego i mogą do montażu z dedykowanymi wieszakami na ręczniki i 3 eliptycznymi umywalkami nablatowymi (70, 60 i 42 cm).
W skład kolekcji wchodzi również 1 miska WC podwieszana i bidet (57 cm), 2 miski WC i bidet podwieszany (57 i 50 cm) oraz 2 miski WC podwieszane: 62 i 70 cm.
WC montowane na podłodze 57 cm jest również dostępne z regulowanym odpływem, co pozwala na zamontowanie toalety na większości istniejących rurociągów.

Tagi

CERAMICA CATALANO, Velis, Umywalki, Umywalki i armatura łazienkowa, umywalka, Umywalki w stylu współczesnym, Umywalki ceramiczne, Materiały ceramiczne Umywalki, Umywalki nablatowe, Umywalki pojedyncze, Umywalki okrągłe, Umywalki z przelewem

Napisz opinię

Umywalka nablatowa okrągła Ceramica Catalano Velis

Umywalka nablatowa okrągła Ceramica Catalano Velis

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek