TOALETA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Podłogowa toaleta ceramiczna Ceramica Catalano Velis Zobacz większe

Podłogowa toaleta ceramiczna Ceramica Catalano Velis

KOD: 250sdceramicacatalanovelis

ID: 169698

Rok produkcji2018
ProducentCeramica Catalano

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Ceramica Catalano Velis

Podłogowa toaleta ceramiczna

Dane techniczne

57x37 cm
50x37 cm

Opis

1VPT5700 WC z odpływem ściennym, zamieniane na odpływ podłogowy z regulowanym kolankiem rurowym (brak w zestawie).
1VP5000 - 1VP5700 WC z odpływem ściennym, z możliwością zamiany na odpływ podłogowy za pomocą łącznika rurowego nie wchodzi w skład zestawu. 4,5 litra.

Kolekcja Velis, charakteryzująca się delikatną równowagą miękkich konturów i lekkich, cienkich krawędzi, obejmuje 6 umywalek, z których 3 (102, 82 i 62 cm) nadają się do montażu podwieszanego lub meblowego i mogą do montażu z dedykowanymi wieszakami na ręczniki i 3 eliptycznymi umywalkami nablatowymi (70, 60 i 42 cm).
W skład kolekcji wchodzi również 1 miska WC podwieszana i bidet (57 cm), 2 miski WC i bidet podwieszany (57 i 50 cm) oraz 2 miski WC podwieszane: 62 i 70 cm.
WC montowane na podłodze 57 cm jest również dostępne z regulowanym odpływem, co pozwala na zamontowanie toalety na większości istniejących rurociągów.

Tagi

CERAMICA CATALANO, Velis, Toalety, Umywalki i armatura łazienkowa, WC, Toalety w stylu współczesnym, Toalety ceramiczne, Materiały ceramiczne Toalety, Toalety podłogowe

Napisz opinię

Podłogowa toaleta ceramiczna Ceramica Catalano Velis

Podłogowa toaleta ceramiczna Ceramica Catalano Velis

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek