UMYWALKA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Podwójna umywalka z relingiem na ręczniki Ceramica Catalano Sfera Zobacz większe

Podwójna umywalka z relingiem na ręczniki Ceramica Catalano Sfera

KOD: 250sdceramicacatalanosfera

ID: 169679

ProducentCeramica Catalano

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Ceramica Catalano Sfera

Podwójna umywalka z relingiem na ręczniki

Dane techniczne

125x48 cm

Opis

Nadaje się do podwieszania lub nakładania.

Kolekcja SFERA charakteryzuje się szeroką gamą różnych, prostych i wygodnych kształtów o zaokrąglonych konturach. Kolekcję tworzą umywalki (od 125 – podwójne – do 50 cm) przystosowane do montażu podwieszanego i meblowego; 5 umywalek wiszących (od 125 – podwójnych – do 45 cm) i 4 umywalki przystosowane do montażu w pozycji siedzącej i częściowo wpuszczanej. Do umywalek wiszących dostępne są dedykowane wieszaki na ręczniki. Asortyment obejmuje również miski wiszące 54, 54 ECO oraz 50 WC i bidety; montowane do podłogi WC i bidety 54 i 54 ECO (ten ostatni jest również dostępny w kolorze satynowej bieli), pisuar 35 cm i WC do zabudowy 63 cm. Wszystkie toalety wyposażone są w system Newflush™. Umywalka Sfera Comfort 70 (dostępna również bez przelewu) oraz podwieszana miska ustępowa Sfera Comfort 70 bez barier również należą do tego asortymentu.

Tagi

CERAMICA CATALANO, Sfera, Umywalki, Umywalki i armatura łazienkowa, umywalka, Umywalki w stylu współczesnym, Umywalki ceramiczne, Umywalki ceramiczne, Umywalki wiszące, Umywalki podwójne, Umywalki z wieszakiem na ręczniki, Umywalki prostokątne, Umywalki z przelewem

Napisz opinię

Podwójna umywalka z relingiem na ręczniki Ceramica Catalano Sfera

Podwójna umywalka z relingiem na ręczniki Ceramica Catalano Sfera

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek