UMYWALKA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Umywalka ceramiczna dla niepełnosprawnych Ceramica Catalano Sfera COMFORT Zobacz większe

Umywalka ceramiczna dla niepełnosprawnych Ceramica Catalano Sfera COMFORT

KOD: 250sdceramicacatalanosferacomfort

ID: 169691

ProducentCeramica Catalano

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Ceramica Catalano Sfera COMFORT

Umywalka ceramiczna dla niepełnosprawnych

Opis

Kolekcja SFERA charakteryzuje się szeroką gamą różnych, prostych i wygodnych kształtów o zaokrąglonych konturach. Kolekcję tworzą umywalki (od 125 – podwójne – do 50 cm) przystosowane do montażu podwieszanego i meblowego; 5 umywalek wiszących (od 125 – podwójnych – do 45 cm) i 4 umywalki przystosowane do montażu w pozycji siedzącej i częściowo wpuszczanej. Do umywalek wiszących dostępne są dedykowane wieszaki na ręczniki. Asortyment obejmuje również miski wiszące 54, 54 ECO oraz 50 WC i bidety; montowane do podłogi WC i bidety 54 i 54 ECO (ten ostatni jest również dostępny w kolorze satynowej bieli), pisuar 35 cm i WC do zabudowy 63 cm. Wszystkie toalety wyposażone są w system Newflush™. Umywalka Sfera Comfort 70 (dostępna również bez przelewu) oraz podwieszana miska ustępowa Sfera Comfort 70 bez barier również należą do tego asortymentu.

Tagi

CERAMICA CATALANO, Sfera, Wyposażenie obiektów użyteczności publicznej, Łazienki dla niepełnosprawnych, Łazienki dla niepełnosprawnych, Umywalki dla niepełnosprawnych, Łazienka dla niepełnosprawnych, Umywalka dla niepełnosprawnych, Umywalka dla niepełnosprawnych, Łazienki dla niepełnosprawnych w stylu współczesnym, Łazienki ceramiczne dla osób niepełnosprawnych niepełnosprawni, Materiały ceramiczne Łazienki dla osób niepełnosprawnych, Umywalki dla niepełnosprawnych w stylu współczesnym, Umywalki ceramiczne dla niepełnosprawnych, Materiały ceramiczne Umywalki dla niepełnosprawnych

Napisz opinię

Umywalka ceramiczna dla niepełnosprawnych Ceramica Catalano Sfera COMFORT

Umywalka ceramiczna dla niepełnosprawnych Ceramica Catalano Sfera COMFORT

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek