SZAFKA SKRYTKOWA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Szafa stalowa z drzwiami Tolix B3 LOW Zobacz większe

Szafa stalowa z drzwiami Tolix B3 LOW

KOD: 250sdtolixb3low

ID: 240428

ProjektantTolix
ProducentTolix

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Tolix B3 LOW

Szafa stalowa z drzwiami

Dane techniczne

H1020 × L1200 × P400 mm | 50,0 kg

Opis

Wykończenia wewnętrzne: Błyszczący lakier ze stali surowej, Malowany.

Szafka - «Vestiaire» - jest jednym z pierwszych mebli TOLIX®. Stworzona na początku lat 30. XX wieku przez Xaviera Paucharda, Szafka była początkowo przeznaczona do przechowywania ubrań roboczych. Przez długie lata służył francuskiej poczcie i armii. W wersjach jedno- i dwudrzwiowych TOLIX® ma również krótką wersję z jednym, dwoma lub trzema drzwiami. Zachowuje cały swój dawny urok i doskonale sprawdza się we wszystkich pokojach w domu. Szafy B2 posiadają półkę i drążek na ubrania, a dodatkowe półki dostępne są w zestawach po dwie. Znajdź szafki we wszystkich kolorach i wykończeniach z wzorników ESSENTIELS, TENDANCES i BRUT VERNIS.

Tagi

Tolix, Vestiaire, Wyposażenie budynków użyteczności publicznej, Szatnie, Szatnie, Szatnie, Szatnia, Szatnie metalowe, Szafki metalowe

Napisz opinię

Szafa stalowa z drzwiami Tolix B3 LOW

Szafa stalowa z drzwiami Tolix B3 LOW

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek