SZAFKA SKRYTKOWA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Szafka metalowa Tolix B2 Zobacz większe

Szafka metalowa Tolix B2

KOD: 250sdtolixb2

ID: 240426

ProjektantXavier Pauchard
ProducentTolix

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Tolix B2

Szafka metalowa

Dane techniczne

H1925 × L800 × P500 mm | 60,0 kg

Opis

B2 PERFOROWANY przez Tolix - Stalowa szafka z drzwiami

Szafka - «Vestiaire» - jest jednym z (b ) Pierwsze meble TOLIX® . Stworzona na początku lat 30. XX wieku przez Xaviera Paucharda, Szafka była początkowo przeznaczona do przechowywania ubrań roboczych. Przez długie lata służył francuskiej poczcie i armii. W wersjach jedno- i dwudrzwiowych TOLIX® ma również krótką wersję z jednym, dwoma lub trzema drzwiami. Zachowuje cały swój dawny urok i doskonale sprawdza się we wszystkich pokojach w domu. Szafy B2 posiadają półkę i drążek na ubrania, a dodatkowe półki dostępne są w zestawach po dwie. Znajdź szafki we wszystkich kolorach i wykończeniach z wzorników ESSENTIELS, TENDANCES i BRUT VERNIS.

Tagi

Tolix, Xavier Pauchard, Vestiaire, Wyposażenie budynków użyteczności publicznej, Szatnie, Szafki, Szatnia, Szafka, Szatnie metalowe, Szafki metalowe

Napisz opinię

Szafka metalowa Tolix B2

Szafka metalowa Tolix B2

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek