SZAFKA BIUROWA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Aluminiowa szuflada biurowa na kółkach Hay New Order TROLLEY Zobacz większe

Aluminiowa szuflada biurowa na kółkach Hay New Order TROLLEY

KOD: 250sdhaynewordertrolley

ID: 196248

ProjektantStefan Diez
ProducentHay

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Hay New Order TROLLEY

Aluminiowa szuflada biurowa na kółkach

Opis

Mobilne wózki New Order są wyposażone w blat z tacą i są wyposażone w pojedynczą szufladę i otwartą półkę pod spodem, a także w zamknięty moduł z trzema szufladami. Oba projekty są kompatybilne z akcesoriami do tac New Order i są wyposażone w system blokowania.

Tagi

Hay, Stefan Diez, New Order, Meble biurowe, Komody biurowe, Komoda biurowa, Komoda biurowa Aluminium, Komoda biurowa Metal, Komoda biurowa na kółkach

Napisz opinię

Aluminiowa szuflada biurowa na kółkach Hay New Order TROLLEY

Aluminiowa szuflada biurowa na kółkach Hay New Order TROLLEY

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek