REGAŁ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Aluminiowe regały biurowe na kółkach Hay New Order COMB. 103 Zobacz większe

Aluminiowe regały biurowe na kółkach Hay New Order COMB. 103

KOD: 250sdhaynewordercomb.103

ID: 196247

ProjektantStefan Diez
ProducentHay

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Hay New Order COMB. 103

Aluminiowe regały biurowe na kółkach

Opis

New Order Combination 103 składa się z prostej, modułowej konstrukcji, wyposażonej w otwartą szafkę na kółkach, oferującą elastyczne i estetyczne rozwiązanie do przechowywania do użytku domowego lub biurowego. Ten dłuższy model, składający się z dwóch jednostek połączonych podwójnym profilem, ma otwartą konstrukcję, która umożliwia użytkownikowi wyświetlanie i organizowanie obiektów, takich jak telewizor lub inne elementy multimedialne, zapewniając jednocześnie łatwy dostęp ze wszystkich stron. Aluminiowa kratka dostępna jest w różnych opcjach kolorystycznych, z możliwością dodawania paneli, drzwi i szuflad w celu dostosowania wyglądu i funkcjonalności, tworząc nieskończone możliwości kombinacji i zastosowań.

Tagi

Siano, Stefan Diez, Nowe Porządki, Meble Biurowe, Regały Biurowe, Regały Biurowe, Regały Biurowe Aluminiowe, Regały Biurowe Metalowe, Regały Biurowe Niskie, Regały Biurowe na kółkach, Regały Biurowe Otwarte

Napisz opinię

Aluminiowe regały biurowe na kółkach Hay New Order COMB. 103

Aluminiowe regały biurowe na kółkach Hay New Order COMB. 103

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek