ŚWIECZNIK

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Kryształowy świecznik Vista Alegre Única DIVE 1 Zobacz większe

Kryształowy świecznik Vista Alegre Única DIVE 1

KOD: 250sd48003470

ID: 244008

Rok produkcji2019
ProducentVista Alegre

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Vista Alegre Única DIVE 1

Kryształowy świecznik

Opis

Única narodziła się ze spotkania współczesnego wzornictwa i prastarych technik ręcznego wytwarzania kolorowego szkła i najczystszego kryształu. Zaskakująca kolekcja sztuki kryształowej i szklanej, składająca się z dzieł wykonanych bez formy, gdzie płynne i niepowtarzalne kształty, opracowane przez doświadczonych Vista Alegre rzemieślników, kontrastują z żywymi kolorami.

Całkowicie ręcznie formowane i formowane przy minimalnym użyciu narzędzi, kreacje Única są możliwe tylko dzięki dedykowanemu połączeniu umiejętności rzemieślniczych ze współczesnym designem. Wyjątkowa alchemia w kunsztu szklarskiego marki.

W nowatorskiej grze kolorów, kształtów i faktur, elementy tego wyjątkowego zestawu prezentują swobodną formę. Do produkcji nie użyto formy i połączono kilka artystycznych technik obróbki szkła kryształowego i kolorowego. Połączenie tradycyjnej wiedzy i współczesnej estetyki, Única było możliwe tylko dzięki współpracy projektantów z mistrzem szklarskim.

Tagi

Vista Alegre, Única, świeczniki, dekoracje domu, świecznik, świeczniki w stylu współczesnym, świeczniki szklane, świeczniki kryształowe, świeczniki ze szkła dmuchanego

Napisz opinię

Kryształowy świecznik Vista Alegre Única DIVE 1

Kryształowy świecznik Vista Alegre Única DIVE 1

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek