DONICZKI, DONICE I WAZONY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Wazon kryształowy Vista Alegre Única EARTH Zobacz większe

Wazon kryształowy Vista Alegre Única EARTH

KOD: 250sdvistaalegreúnicaearth

ID: 244011

Rok produkcji2019
ProducentVista Alegre

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Vista Alegre Única EARTH

Wazon kryształowy

Opis

Única narodziła się ze spotkania współczesnego wzornictwa i prastarych technik ręcznego wytwarzania kolorowego szkła i najczystszego kryształu. Zaskakująca kolekcja sztuki kryształowej i szklanej, składająca się z dzieł wykonanych bez formy, gdzie płynne i niepowtarzalne kształty, opracowane przez doświadczonych Vista Alegre rzemieślników, kontrastują z żywymi kolorami.

Całkowicie ręcznie formowane i formowane przy minimalnym użyciu narzędzi, kreacje Única są możliwe tylko dzięki dedykowanemu połączeniu umiejętności rzemieślniczych ze współczesnym designem. Wyjątkowa alchemia w kunsztu szklarskiego marki.

W nowatorskiej grze kolorów, kształtów i faktur, elementy tego wyjątkowego zestawu prezentują swobodną formę. Do produkcji nie użyto formy i połączono kilka artystycznych technik obróbki szkła kryształowego i kolorowego. Połączenie tradycyjnej wiedzy i współczesnej estetyki, Única było możliwe tylko dzięki współpracy projektantów z mistrzem szklarskim.

Tagi

Vista Alegre, Única, wazony, dekoracje domu, wazony, wazony w stylu współczesnym, wazony szklane, wazony kryształowe, wazony ze szkła dmuchanego

Napisz opinię

Wazon kryształowy Vista Alegre Única EARTH

Wazon kryształowy Vista Alegre Única EARTH

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek