SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Lambert & Fils Dot Atomium Zobacz większe

Lampa wisząca Lambert & Fils Dot Atomium

KOD: 250sdlambert&filsdotatomium

ID: 98989

Rok produkcji2013
Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantSamuel Lambert
ProjektantLambert & Fils
ProducentLambert & Fils
MateriałSzkło opalowe
MateriałMetal
MateriałMosiądz
MateriałSzkło
Kraj pochodzeniaKanada

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Lambert & Fils Dot

Lampa wisząca LED

Projektant: Samuel Lambert, Lambert & Fils
Rodzaj: Lampa wisząca
Rok produkcji: 2013

Dane techniczne

dł. 927 x szer. 927 x wys. 470 mm
zmienna wysokość całkowita

Opis

Wykończenie: niedokończony mosiądz, matowa czerń, matowa biel, niestandardowe wykończenia
Materiały: mosiądz, szkło mleczne
Żarówka: gniazdo G9, LED, ściemnialna
Napięcie: 120 V / 240 V

Dot Kolekcja łączy w sobie bezpośredniość wyeksponowanych, kulistych żarówek z bogatą materialnością mosiądzu. Skupione, geometryczne kompozycje zawierają w sobie te dwie cechy: wyważenie linii, płaszczyzny i punktów świetlnych. Rezultatem jest kolekcja lamp opartych na współczynniku odbicia mosiądzu – lamp, które są zarówno nastrojowe, jak i mocne.

Samuel Lambert

Samuel Lambert - zdjęcie projektantaPo karierze w sztukach wizualnych i montażu filmowym Samuel Lambert wybrał projektowanie i rzemiosło wkrótce po narodzinach syna, jako swego rodzaju ukłon w stronę dzieciństwa spędzonego we wschodnich miasteczkach Quebecu, gdzie często towarzyszył własnemu ojcu. garncarz – zataczający krąg moment dla Lamberta, który wyjaśnia również nazwę firmy (po francusku Lambert & Fils oznacza Lambert & Sons). Po tym, jak przez kilka lat pracował sam w swoim małym sklepie ulicznym Beaubien w Montrealu, Samuel Lambert zdołał w ciągu kilku lat stworzyć kreatywne, ale rygorystyczne studio, wraz ze zróżnicowanym zespołem młodych talentów.
Lambert & Fils jest prawdziwym mistrzem. wspólne studio projektowania oświetlenia założone w 2010 roku przez Samuela Lamberta.

Filmy

Tagi

Lambert i Fils, Samuela Lamberta; kropka, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Metalowe lampy wiszące, Szklane lampy wiszące, Lampy wiszące mosiężne, Lampy wiszące ze szkła opalowego; Lampy wiszące LED; Lampy wiszące Direct Light, Lampy wiszące ze ściemniaczem

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa wisząca Lambert & Fils Dot Atomium

Lampa wisząca Lambert & Fils Dot Atomium

Wykończenie: niewykończony mosiądz, matowa czerń, matowa biel, niestandardowe wykończenia Materiały: mosiądz, mleczne szkło Żarówka: gniazdo G9, LED, ściemnialna Napięcie: 120 V / 240 V Kolekcja Dot łączy w sobie bezpośredniość odsłoniętych, kulistych żarówek z bogatą materialnością mosiądzu. Skupione, geometryczne kompozycje zawierają w sobie te dwie cechy: wyważenie linii, płaszczyzny i punktów świetlnych. Rezultatem jest kolekcja lamp opartych na współczynniku odbicia mosiądzu – lamp, które są zarówno nastrojowe, jak i mocne.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek