SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa podłogowa Lambert & Fils Dot Luna Zobacz większe

Lampa podłogowa Lambert & Fils Dot Luna

KOD: 250sdlambert&filsdotluna

ID: 113625

Rok produkcji2013
Rodzaj lampyLampa podłogowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantSamuel Lambert
ProjektantLambert & Fils
ProducentLambert & Fils
Kraj pochodzeniaKanada

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Lambert & Fils Dot

Lampa podłogowa LED z bezpośrednim światłem

Projektant: Samuel Lambert, Lambert & Fils
Rodzaj: Lampa podłogowa
Rok produkcji: 2013

Dane techniczne

dł. 279 x szer. 279 x wys. 1448 mm

Opis

Wykończenie: niewykończony mosiądz, matowa czerń, matowa biel, niestandardowe wykończenia
Materiały: mosiądz, marmur, szkło mleczne
Żarówka: gniazdo G9, LED, ściemnialna
Napięcie: 120 V / 240 V

Kolekcja Dot łączy bezpośredniość odsłoniętych, kulistych żarówek z bogatą materialnością mosiądzu. Skupione, geometryczne kompozycje zawierają w sobie te dwie cechy: wyważenie linii, płaszczyzny i punktów świetlnych. Rezultatem jest kolekcja lamp opartych na współczynniku odbicia mosiądzu – lamp, które są zarówno nastrojowe, jak i mocne.

Samuel Lambert

Samuel Lambert - zdjęcie projektantaPo karierze w sztukach wizualnych i montażu filmowym Samuel Lambert wybrał projektowanie i rzemiosło wkrótce po narodzinach syna, jako swego rodzaju ukłon w stronę dzieciństwa spędzonego we wschodnich miasteczkach Quebecu, gdzie często towarzyszył własnemu ojcu. garncarz – zataczający krąg moment dla Lamberta, który wyjaśnia również nazwę firmy (po francusku Lambert & Fils oznacza Lambert & Sons). Po tym, jak przez kilka lat pracował sam w swoim małym sklepie ulicznym Beaubien w Montrealu, Samuel Lambert zdołał w ciągu kilku lat stworzyć kreatywne, ale rygorystyczne studio, wraz ze zróżnicowanym zespołem młodych talentów.
Lambert & Fils jest prawdziwym mistrzem. wspólne studio projektowania oświetlenia założone w 2010 roku przez Samuela Lamberta.

Filmy

Tagi

Lambert i Fils, Samuela Lamberta; kropka, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy podłogowe, lampa podłogowa, Lampy podłogowe w stylu współczesnym, Metalowe lampy podłogowe, Szklane lampy podłogowe, Marmurowe lampy podłogowe, Mosiężne lampy podłogowe, Kamień naturalny Lampy podłogowe, Lampy podłogowe ze szkła opalowego, Lampy stojące Direct Light, Lampy podłogowe LED, Lampy podłogowe ze ściemniaczem

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa podłogowa Lambert & Fils Dot Luna

Lampa podłogowa Lambert & Fils Dot Luna

Wykończenie: niewykończony mosiądz, matowa czerń, matowa biel, niestandardowe wykończenia Materiały: mosiądz, marmur, mleczne szkło Żarówka: G9, LED, ściemnialna Napięcie: 120 V / 240 V Kolekcja Dot łączy bezpośredniość odsłoniętych, kulistych żarówek z bogatą materialnością mosiądzu. Skupione, geometryczne kompozycje zawierają w sobie te dwie cechy: wyważenie linii, płaszczyzny i punktów świetlnych. Rezultatem jest kolekcja lamp opartych na współczynniku odbicia mosiądzu – lamp, które są zarówno nastrojowe, jak i mocne.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek