SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Mineheart Peony Play Zobacz większe

Lampa wisząca Mineheart Peony Play

KOD: 250sdmineheartpeonyplay

ID: 98248

Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantJacky Tsai
ProducentMineheart
MateriałCeramika
MateriałMateriały ceramiczne
Kraj pochodzeniaWielka Brytania

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Mineheart Peony Play

Ceramiczna lampa wisząca

Projektant: Jacky Tsai
Rodzaj: Lampa wisząca

Dane techniczne

270 mm (szer.) x 285 mm (wys.)

Opis

Materiały: Ceramika
Długość kabla: 2m
Kabel Kolor: Czerwony
sufit Rose: Biały
Typ żarówki: E27 max 60W
Żarówka w zestawie: Nie
Możliwość przyciemniania: Tak
Bespoke Opcje. kolor kabla, długość kabla


wspólna chęć kontrast i śmiałą wizję zweryfikowania klasyczne idee piękna dla współczesnego życia doprowadził do współpracy Jacky Tsai i Mineheart gdzie „przeszłość przeplata przedstawić, a Wschód spotyka Zachód”. Jacky jest fuzja tradycyjnych chińskich technik artystycznych i referencje są połączone z pasją Mineheart za współczesnego designu.

Jacky Tsai

Jacky Tsai - zdjęcie projektantaJacky Tsai jest wybitnym chińskim artystą popowym, tworzącym osobliwe dzieła z nowatorskim podejściem do tradycyjnych materiałów i rzemiosła. Tsai pracuje nad ustanowieniem równowagi i harmonii między skrajnościami kulturowymi. Jego oryginalny styl, zawierający odniesienia do zachodniego pop-artu w połączeniu ze wschodnim artyzmem, na nowo przedstawia pojęcie piękna, które ma być docenione przez widzów z różnych kultur.
Tsai jest prawdopodobnie najbardziej znany jako twórca brytyjskiego projektanta mody Kultowa kwiatowa czaszka Alexandra McQueena. Kwiatowa czaszka, ilustrująca ikonografię czaszki z kwiatami roślin, jest najlepszym przykładem wizji artysty. Tsai stara się rozproszyć postawy strachu i przesądów rozpowszechnione w chińskim postrzeganiu śmierci, aby zachęcić do pojawienia się rozpadającego się piękna w symbolu czaszki – bawiąc się koncepcjami odrodzenia się ze śmierci.
Zdecyduj się szerzyć swoje aspiracje, Tsai pracuje w różnych dziedzinach, w tym w instalacjach, rzeźbie i modzie. Od czasu debiutu własnej marki modowej Tsai współpracował z ekskluzywnym mega domem towarowym, takim jak Harvey Nichols i Lane Crawford. W 2014 roku Tsai współpracował z uznaną na całym świecie chińską luksusową marką Shanghai Tang. Kolekcja została wprowadzona na rynek globalny w maju 2014 r., z dużym uznaniem konsumentów i krytyków na całym świecie.
Od czasu ukończenia studiów magisterskich na Central Saint Martin's, jego prace wystawiane były na całym świecie, z kluczowymi wystawami w Londynie, Nowym Jorku, Singapurze, i Hongkongu. Tsai odgrywa wiodącą rolę we współczesnej chińskiej sztuce pop. Jest pierwszym chińskim artystą reprezentowanym przez prestiżowe Towarzystwo Sztuk Pięknych, najstarszą komercyjną galerię w Wielkiej Brytanii.

Tagi

moje serce, Jacky Tsai, Gra w piwonie, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Lampy wiszące w stylu orientalnym; Ceramiczne lampy wiszące, Materiały ceramiczne Lampy wiszące, Lampy wiszące Direct Light, Lampy wiszące ze ściemniaczem

Napisz opinię

Lampa wisząca Mineheart Peony Play

Lampa wisząca Mineheart Peony Play

Materiały: Ceramika Długość kabla: 2m Kolor kabla: Czerwony Róża sufitowa: Biały Typ żarówki: E27 max 60W Żarówka w zestawie: Nie Ściemnianie: Tak Na zamówienie opcje: Kolor kabla, Długość kabla. Wspólne pragnienie kontrastu i śmiała wizja przedefiniowania klasycznych idei piękna dla współczesności doprowadziły do ​​współpracy Jacky Tsai i Mineheart, gdzie „Przeszłość spotyka się z teraźniejszością, a Wschód spotyka się z Zachodem „. Fuzja Jacky'ego z tradycyjnymi chińskimi technikami artystycznymi i odniesieniami łączy się z pasją Mineheart do współczesnego projektowania.

Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek