SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Klosz Mineheart Peony Play Zobacz większe

Klosz Mineheart Peony Play

KOD: 250sdmineheartpeonyplay

ID: 123003

Rodzaj lampyKlosz
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantJacky Tsai
ProducentMineheart
Kraj pochodzeniaWielka Brytania

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Mineheart Peony Play

Klosz z tkaniny w kształcie bębna

Projektant: Jacky Tsai
Rodzaj: Klosz

Dane techniczne

700 mm (szer.) x 700 mm (gł.) x 285 mm (wys.)

Opis

Typ żarówki: zalecamy stosowanie małej żarówki ekologicznej. Maksymalnie 30 watów. Bez wyposażenia.
Żarówka w zestawie: Nie

Wspólne pragnienie kontrastu i śmiała wizja przedefiniowania klasycznych idei piękna we współczesnych czasach doprowadziły do ​​współpracy Jacky Tsai i Mineheart, gdzie „Przeszłość spotyka się z teraźniejszością, a Wschód z Zachodem”. Fuzja Jacky'ego z tradycyjnymi chińskimi technikami artystycznymi i odniesieniami łączy się z pasją Mineheart do współczesnego projektowania.

Jacky Tsai

Jacky Tsai - zdjęcie projektantaJacky Tsai jest wybitnym chińskim artystą popowym, tworzącym osobliwe dzieła z nowatorskim podejściem do tradycyjnych materiałów i rzemiosła. Tsai pracuje nad ustanowieniem równowagi i harmonii między skrajnościami kulturowymi. Jego oryginalny styl, zawierający odniesienia do zachodniego pop-artu w połączeniu ze wschodnim artyzmem, na nowo przedstawia pojęcie piękna, które ma być docenione przez widzów z różnych kultur.
Tsai jest prawdopodobnie najbardziej znany jako twórca brytyjskiego projektanta mody Kultowa kwiatowa czaszka Alexandra McQueena. Kwiatowa czaszka, ilustrująca ikonografię czaszki z kwiatami roślin, jest najlepszym przykładem wizji artysty. Tsai stara się rozproszyć postawy strachu i przesądów rozpowszechnione w chińskim postrzeganiu śmierci, aby zachęcić do pojawienia się rozpadającego się piękna w symbolu czaszki – bawiąc się koncepcjami odrodzenia się ze śmierci.
Zdecyduj się szerzyć swoje aspiracje, Tsai pracuje w różnych dziedzinach, w tym w instalacjach, rzeźbie i modzie. Od czasu debiutu własnej marki modowej Tsai współpracował z ekskluzywnym mega domem towarowym, takim jak Harvey Nichols i Lane Crawford. W 2014 roku Tsai współpracował z uznaną na całym świecie chińską luksusową marką Shanghai Tang. Kolekcja została wprowadzona na rynek globalny w maju 2014 r., z dużym uznaniem konsumentów i krytyków na całym świecie.
Od czasu ukończenia studiów magisterskich na Central Saint Martin's, jego prace wystawiane były na całym świecie, z kluczowymi wystawami w Londynie, Nowym Jorku, Singapurze, i Hongkongu. Tsai odgrywa wiodącą rolę we współczesnej chińskiej sztuce pop. Jest pierwszym chińskim artystą reprezentowanym przez prestiżowe Towarzystwo Sztuk Pięknych, najstarszą komercyjną galerię w Wielkiej Brytanii.

Tagi

moje serce, Jacky Tsai, Gra w piwonie, Oświetlenie wewnętrzne, Abażury, abażur, Abażury w stylu współczesnym, Abażury w stylu orientalnym, Abażury z tkaniny, Abażury w kształcie bębna

Napisz opinię

Klosz Mineheart Peony Play

Klosz Mineheart Peony Play

Typ żarówki: zalecamy stosowanie małej żarówki ekologicznej. Maksymalnie 30 watów. Nie zawiera okuć. Bulb included: Nie Wspólne pragnienie kontrastu i śmiała wizja przedefiniowania klasycznych idei piękna dla współczesności doprowadziły do ​​współpracy Jacky Tsai i Mineheart, gdzie „Przeszłość spotyka się z teraźniejszością i Wschód spotyka zachód'. Fuzja Jacky'ego z tradycyjnymi chińskimi technikami artystycznymi i odniesieniami łączy się z pasją Mineheart do współczesnego projektowania.

Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek