SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Zero Convex Circle Zobacz większe

Lampa wisząca Zero Convex Circle

KOD: 250sdzeroconvexcircle

ID: 98132

Rok produkcji2019
Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantJens Fager
ProducentZero
MateriałAluminium
MateriałMetal
Kraj pochodzeniaSzwecja

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Zero Convex

Aluminiowa lampa wisząca LED

Projektant: Jens Fager
Rodzaj: Lampa wisząca
Rok produkcji: 2019

Dane techniczne

głębokość 800 mm, 1400 mm

Opis

Przyjazna rodzina z delikatnie wygiętym blatem, gdzie prosta klarowność projektu i trwałość konstrukcji przyczyniają się do długiej żywotności. Energooszczędny dzięki technologii LED Convex zapewnia również doskonałe oświetlenie i pasuje do wielu obszarów zastosowań. Pierwszym z różnych modeli, który się pojawił, jest oprawa ścienna do użytku wewnątrz i na zewnątrz, wykonana ze stali malowanej lub ocynkowanej, a także zawieszka. Do rodziny Convex wkrótce dołączy oprawa słupowa i słupek. 

Convex, ma nowe dodatki w żyrandolach wiszących Convex Circle. Jeden ma średnicę 800 mm, drugi duży 1400 mm z odpowiednio pięcioma i dziewięcioma źródłami światła wyposażonymi w diody LED. Naturalny element centralny pokoju! Convex Mini to obecnie najmniejsza oprawa wisząca w rodzinie. Świetnie prezentuje się w grupie: indywidualnie lub razem z członkami tej samej rodziny. Wersje standardowe dostępne w kolorze czarnym, białym i ocynkowanym. Convex jest wyposażony w ściemnialną diodę LED GU10 o mocy 5W lub 7W.

Jens Fager

Jens Fager - zdjęcie projektantaJens Fager jest jednym z najciekawszych młodych szwedzkich projektantów i choć niedawno ukończył Konstfack University w Sztokholmie, wywarł już wpływ na arenie międzynarodowej dzięki wystawom w Londynie, Mediolanie i Sztokholmie.

Filmy

Tagi

zero, Jensa Fagera; wypukły, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Aluminiowe lampy wiszące, Metalowe lampy wiszące, Lampy wiszące LED; Lampy wiszące Direct Light, Lampy wiszące ze ściemniaczem

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa wisząca Zero Convex Circle

Lampa wisząca Zero Convex Circle

Przyjazna rodzina z delikatnie wygiętym blatem, gdzie prosta klarowność projektu i trwałość konstrukcji przyczyniają się do długiej żywotności. Energooszczędny dzięki technologii LED Convex zapewnia również doskonałe oświetlenie i pasuje do wielu obszarów zastosowań. Pierwszym z różnych modeli, który się pojawił, jest oprawa ścienna do użytku wewnątrz i na zewnątrz, wykonana ze stali malowanej lub ocynkowanej, a także zawieszka. Do rodziny Convex wkrótce dołączy oprawa słupowa i słupek. Convex, ma nowe dodatki w żyrandolach wiszących Convex Circle. Jeden ma średnicę 800 mm, drugi duży 1400 mm z odpowiednio pięcioma i dziewięcioma źródłami światła wyposażonymi w diody LED. Naturalny element centralny pokoju! Convex Mini to obecnie najmniejsza oprawa wisząca w rodzinie. Świetnie prezentuje się w grupie: indywidualnie lub razem z członkami tej samej rodziny. Wersje standardowe dostępne w kolorze czarnym, białym i ocynkowanym. Convex jest wyposażony w ściemnialną diodę GU10 o mocy 5W lub 7W.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek