SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Zero Convex Large Zobacz większe

Lampa wisząca Zero Convex Large

KOD: 250sdzeroconvexlarge

ID: 98999

Rok produkcji2017
Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantJens Fager
ProducentZero
MateriałMetal
MateriałAluminium
Kraj pochodzeniaSzwecja

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Zero Convex

Aluminiowa lampa wisząca LED

Projektant: Jens Fager
Rodzaj: Lampa wisząca
Rok produkcji: 2017

Dane techniczne

średnica 280 mm

Opis

Dostępnych jest teraz więcej modeli Convex. Charakterystycznie miły, delikatnie zakrzywiony blat jest dostępny jako oprawa ścienna do użytku wewnątrz i na zewnątrz, lampa wisząca, słupek, słupek, a teraz jako jeszcze większa lampa wisząca i punktowa. Wszystko równie użyteczne, energooszczędne i zapewniające doskonałe oświetlenie.
Wypukła duża lampa wisząca D280mm jest dostępna z gniazdem E27 bez źródła światła lub z wbudowanym modułem LED 1790LM. Dostępne z wymiarami DALI

Przyjazna rodzina z delikatnie zakrzywionym blatem, gdzie prostota projektu i trwałość konstrukcji przyczyniają się do długiej żywotności. Energooszczędny dzięki technologii LED Convex zapewnia również doskonałe oświetlenie i pasuje do wielu obszarów zastosowań. Pierwszym z różnych modeli, który się pojawił, jest oprawa ścienna do użytku wewnątrz i na zewnątrz, wykonana ze stali malowanej lub ocynkowanej, a także zawieszka. Do rodziny Convex wkrótce dołączy oprawa słupowa i słupek. 

Convex, ma nowe dodatki w żyrandolach wiszących Convex Circle. Jeden ma średnicę 800 mm, drugi duży 1400 mm z odpowiednio pięcioma i dziewięcioma źródłami światła wyposażonymi w diody LED. Naturalny element centralny pokoju! Convex Mini to obecnie najmniejsza oprawa wisząca w rodzinie. Świetnie prezentuje się w grupie: indywidualnie lub razem z członkami tej samej rodziny. Wersje standardowe dostępne w kolorze czarnym, białym i ocynkowanym. Convex jest wyposażony w ściemnialną diodę LED GU10 o mocy 5W lub 7W.

Jens Fager

Jens Fager - zdjęcie projektantaJens Fager jest jednym z najciekawszych młodych szwedzkich projektantów i choć niedawno ukończył Konstfack University w Sztokholmie, wywarł już wpływ na arenie międzynarodowej dzięki wystawom w Londynie, Mediolanie i Sztokholmie.

Filmy

Tagi

zero, Jensa Fagera; wypukły, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Aluminiowe lampy wiszące, Metalowe lampy wiszące, Lampy wiszące LED; Lampy wiszące Direct Light, Lampy wiszące ze ściemniaczem

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa wisząca Zero Convex Large

Lampa wisząca Zero Convex Large

Dostępnych jest teraz więcej modeli Convex. Charakterystycznie miły, delikatnie zakrzywiony blat jest dostępny jako oprawa ścienna do użytku wewnątrz i na zewnątrz, lampa wisząca, słupek, słupek, a teraz jako jeszcze większa lampa wisząca i punktowa. Wszystko tak samo użyteczne, energooszczędne i zapewniające doskonałe oświetlenie. Wypukła duża lampa wisząca D280mm jest dostępna z gniazdem E27 bez źródła światła lub z wbudowanym modułem LED 1790LM. Dostępne ze ściemniaczem DALI. Przyjazna rodzina z delikatnie wygiętym blatem, gdzie prostota projektu i trwałość konstrukcji przyczyniają się do długiej żywotności. Energooszczędny dzięki technologii LED Convex zapewnia również doskonałe oświetlenie i pasuje do wielu obszarów zastosowań. Pierwszym z różnych modeli, który się pojawił, jest oprawa ścienna do użytku wewnątrz i na zewnątrz, wykonana ze stali malowanej lub ocynkowanej, a także zawieszka. Do rodziny Convex wkrótce dołączy oprawa słupowa i słupek. Convex, ma nowe dodatki w żyrandolach wiszących Convex Circle. Jeden ma średnicę 800 mm, drugi duży 1400 mm z odpowiednio pięcioma i dziewięcioma źródłami światła wyposażonymi w diody LED. Naturalny element centralny pokoju! Convex Mini to obecnie najmniejsza oprawa wisząca w rodzinie. Świetnie prezentuje się w grupie: indywidualnie lub razem z członkami tej samej rodziny. Wersje standardowe dostępne w kolorze czarnym, białym i ocynkowanym. Convex jest wyposażony w ściemnialną diodę GU10 o mocy 5W lub 7W.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek