SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Quadrifoglio Group Ola Fly Zobacz większe

Lampa wisząca Quadrifoglio Group Ola Fly

KOD: 250sdquadrifogliogroupolafly

ID: 98121

Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantEnrico Franzolini
ProducentQuadrifoglio Group
MateriałWłókno szklane
MateriałMateriał syntetyczny
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Quadrifoglio Group Ola

Lampa wisząca z włókna szklanego

Projektant: Enrico Franzolini
Rodzaj: Lampa wisząca

Opis

Lampa wisząca z kloszem w kolorze Ola Fly / Sospensione / Zwieszana z włókna szklanego: dostępna w pięciu różnych kolorach. Na życzenie dostępny dowolny kolor.

Ola to kolekcja zrodzona z doznań projektanta Enrico Franzolini: Karboxx urzeczywistnił te doznania dzięki nowym materiałom i technologiom. Kompozytowe włókno szklane jest wynikiem długiego procesu badawczo-rozwojowego. Piękne nastroje, cienie i światła przefiltrowane przez kształt lampy. Jasne światło w nocy, gorące słońce latem, piękno zachodu słońca: Ola na nowo interpretuje światło elementów w trzech rozmiarach i pięciu kolorach. Podłogowe, podwieszane, stołowe: pełna gama wykorzystująca żarówki LED i energooszczędne.

Enrico Franzolini

Enrico Franzolini - zdjęcie projektantaUrodzony w Udine w 1952 roku. Studiował we Florencji i ukończył architekturę na Uniwersytecie Weneckim. W 1972 został zaproszony na 36. Biennale Sztuki Zdobniczej w Wenecji, prezentując dwa obiekty wyprodukowane przez manufakturę szkła Livio Seguso na Murano. W 1978 roku jego pierwsza osobista wystawa w Galerii Plurima w Udine zapoczątkowała jego zainteresowanie architekturą minimalną. Jednocześnie jednak zainteresował się architekturą oraz projektowaniem wnętrz i produktów.

Filmy

Tagi

Grupa Quadrifoglio, Enrico Franzolini, Ola, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Lampy wiszące z włókna szklanego, Lampy wiszące z materiałów syntetycznych, Lampy wiszące LED; Lampy wiszące Direct Light, Fluorescencyjne lampy wiszące

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek