SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa sufitowa / ścienna Quadrifoglio Group Ola Slim Zobacz większe

Lampa sufitowa / ścienna Quadrifoglio Group Ola Slim

KOD: 250sdquadrifogliogroupolaslim

ID: 104507

Rodzaj lampyLampa sufitowa
Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantEnrico Franzolini
ProducentQuadrifoglio Group
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Quadrifoglio Group Ola

Kinkiet / lampa sufitowa z włókna szklanego

Projektant: Enrico Franzolini
Rodzaj: Lampa sufitowa

Opis

Lampa ścienna lub sufitowa. Klosz z włókna szklanego: dostępny w pięciu różnych kolorach. Na życzenie dostępny dowolny kolor.

Ola to kolekcja zrodzona z doznań projektanta Enrico Franzolini: Karboxx urzeczywistnił te doznania dzięki nowym materiałom i technologiom. Kompozytowe włókno szklane jest wynikiem długiego procesu badawczo-rozwojowego. Piękne nastroje, cienie i światła przefiltrowane przez kształt lampy. Jasne światło w nocy, gorące słońce latem, piękno zachodu słońca: Ola na nowo interpretuje światło elementów w trzech rozmiarach i pięciu kolorach. Podłogowe, podwieszane, stołowe: pełna gama wykorzystująca żarówki LED i energooszczędne.

Enrico Franzolini

Enrico Franzolini - zdjęcie projektantaUrodzony w Udine w 1952 roku. Studiował we Florencji i ukończył architekturę na Uniwersytecie Weneckim. W 1972 został zaproszony na 36. Biennale Sztuki Zdobniczej w Wenecji, prezentując dwa obiekty wyprodukowane przez manufakturę szkła Livio Seguso na Murano. W 1978 roku jego pierwsza osobista wystawa w Galerii Plurima w Udine zapoczątkowała jego zainteresowanie architekturą minimalną. Jednocześnie jednak zainteresował się architekturą oraz projektowaniem wnętrz i produktów.

Filmy

Tagi

Grupa Quadrifoglio, Enrico Franzolini, Ola, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, Lampy sufitowe, lampa ścienna, lampa sufitowa, Kinkiety w stylu współczesnym, Kinkiety z włókna szklanego, Kinkiety z materiałów syntetycznych, Kinkiety fluorescencyjne, Pośrednie światło kinkiety, Kinkiety LED, Lampy sufitowe w stylu współczesnym, Lampy sufitowe z włókna szklanego, Lampy sufitowe z materiałów syntetycznych, Lampy sufitowe z oświetleniem bezpośrednim i pośrednim, Lampy sufitowe LED, Fluorescencyjne lampy sufitowe

Napisz opinię

Lampa sufitowa / ścienna Quadrifoglio Group Ola Slim

Lampa sufitowa / ścienna Quadrifoglio Group Ola Slim

Lampa ścienna lub sufitowa. Klosz z włókna szklanego: dostępny w pięciu różnych kolorach. Na życzenie dostępny dowolny kolor. Ola to kolekcja zrodzona z doznań projektanta Enrico Franzolini: Karboxx urzeczywistnił te doznania dzięki nowym materiałom i technologiom. Kompozytowe włókno szklane jest wynikiem długiego procesu badawczo-rozwojowego. Piękne nastroje, cienie i światła przefiltrowane przez kształt lampy. Jasne światło w nocy, gorące słońce latem, piękno zachodu słońca: Ola na nowo interpretuje światło elementów w trzech rozmiarach i pięciu kolorach. Podłogowe, podwieszane, stołowe: pełna gama wykorzystująca żarówki LED i energooszczędne.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek