SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Marzais Créations Be Good Zobacz większe

Lampa wisząca Marzais Créations Be Good

KOD: 250sdmarzaiscréationsbegood

ID: 97944

Rok produkcji2018
Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantJean Paul Marzais
ProducentMarzais Créations
MateriałMetal
Kraj pochodzeniaFrancja

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Marzais Créations Be Good

Metalowa lampa wisząca LED

Projektant: Jean Paul Marzais
Rodzaj: Lampa wisząca
Rok produkcji: 2018

Opis

Matowy metal lakierowany epoksydowo, miedziany lub chromowany.

Jean Paul Marzais

Jean Paul Marzais - zdjęcie projektantaJean-Paul Marzais twierdzi, że projekt jest wyrafinowany i trzeźwy. Jego kreacje zajmują przestrzeń, aby stworzyć obszar spokoju i spokoju, uczucie ciszy rozprzestrzenia się tam, gdzie prawda ożywa.
Jest zainteresowany stworzeniem nowego sposobu rozeznawania, w hojnym i bardzo drogim stylu. Kłamstwo dba zarówno o równowagę estetyczną swoich dzieł, jak o produkcję, którą śledzi z ciekawością, entuzjazmem i dokładnością. Używa rurek stalowych, które harmonijnie zestawia z naturalnym lub lakierowanym drewnem. Według niego jakość wykonania przedmiotu nadaje mu ponadczasową wartość.

Tagi

Marzais Creations, Jana Pawła Marzaisa; Być dobrym, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Metalowe lampy wiszące, Lampy wiszące LED; Lampy wiszące Direct Light

Napisz opinię

Lampa wisząca Marzais Créations Be Good

Lampa wisząca Marzais Créations Be Good

Matowy metal lakierowany epoksydowo, miedziany lub chromowany.

Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek