SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Marzais Créations Be Good Zobacz większe

Lampa ścienna Marzais Créations Be Good

KOD: 250sdmarzaiscréationsbegood

ID: 108389

Rok produkcji2018
Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantJean Paul Marzais
ProducentMarzais Créations
Kraj pochodzeniaFrancja

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Marzais Créations Be Good

Regulowana lampa ścienna LED

Projektant: Jean Paul Marzais
Rodzaj: Lampa ścienna
Rok produkcji: 2018

Opis

Przełącznik ON/OFF z metalu lub miedzi lakierowany matowo epoksydem.
Wielokierunkowy klosz.

Jean Paul Marzais

Jean Paul Marzais - zdjęcie projektantaJean-Paul Marzais twierdzi, że projekt jest wyrafinowany i trzeźwy. Jego kreacje zajmują przestrzeń, aby stworzyć obszar spokoju i spokoju, uczucie ciszy rozprzestrzenia się tam, gdzie prawda ożywa.
Jest zainteresowany stworzeniem nowego sposobu rozeznawania, w hojnym i bardzo drogim stylu. Kłamstwo dba zarówno o równowagę estetyczną swoich dzieł, jak o produkcję, którą śledzi z ciekawością, entuzjazmem i dokładnością. Używa rurek stalowych, które harmonijnie zestawia z naturalnym lub lakierowanym drewnem. Według niego jakość wykonania przedmiotu nadaje mu ponadczasową wartość.

Tagi

Marzais Creations, Jana Pawła Marzaisa; Być dobrym, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Metalowe kinkiety, Kinkiety Direct Light, Kinkiety LED, Regulowane kinkiety

Napisz opinię

Lampa ścienna Marzais Créations Be Good

Lampa ścienna Marzais Créations Be Good

Przełącznik ON/OFF z metalu lub miedzi lakierowany epoksydowo. Wielokierunkowy klosz.

Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek