SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Quadrifoglio Group Tube Zobacz większe

Lampa wisząca Quadrifoglio Group Tube

KOD: 250sdquadrifogliogrouptube

ID: 97613

Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantVicente Garcia Jimenez
ProjektantEnrico Franzolini
ProducentQuadrifoglio Group
MateriałMateriał syntetyczny
MateriałWłókno węglowe
MateriałWłókno szklane
MateriałInne
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Quadrifoglio Group Tube

Lampa wisząca LED

Projektant: Enrico Franzolini, Vicente Garcia Jimenez
Rodzaj: Lampa wisząca

Opis

Kolekcja składająca się z lamp wiszących, ściennych i sufitowych, dostępnych w różnych średnicach i długościach. Butle wykonane są z włókna węglowego lub malowanego kompozytu z włókna szklanego.

Enrico Franzolini

Enrico Franzolini - zdjęcie projektantaUrodzony w Udine w 1952 roku. Studiował we Florencji i ukończył architekturę na Uniwersytecie Weneckim. W 1972 został zaproszony na 36. Biennale Sztuki Zdobniczej w Wenecji, prezentując dwa obiekty wyprodukowane przez manufakturę szkła Livio Seguso na Murano. W 1978 roku jego pierwsza osobista wystawa w Galerii Plurima w Udine zapoczątkowała jego zainteresowanie architekturą minimalną. Jednocześnie jednak zainteresował się architekturą oraz projektowaniem wnętrz i produktów.

Filmy

Tagi

Grupa Quadrifoglio, Enrico Franzolini, Vincente Garcia Jimenez, Rura, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Lampy wiszące z włókna szklanego, Lampy wiszące z materiałów syntetycznych, Lampy wiszące z włókna węglowego, Inne materiały Lampy wiszące, Lampy wiszące LED; Lampy wiszące Direct Light, Halogenowe lampy wiszące

Napisz opinię

Lampa wisząca Quadrifoglio Group Tube

Lampa wisząca Quadrifoglio Group Tube

Kolekcja składająca się z lamp wiszących, ściennych i sufitowych, dostępnych w różnych średnicach i długościach. Butle wykonane są z włókna węglowego lub malowanego kompozytu z włókna szklanego.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek