SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa sufitowa Quadrifoglio Group Tube Zobacz większe

Lampa sufitowa Quadrifoglio Group Tube

KOD: 250sdquadrifogliogrouptube

ID: 104523

Rodzaj lampyLampa sufitowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantVicente Garcia Jimenez
ProjektantEnrico Franzolini
ProducentQuadrifoglio Group
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Quadrifoglio Group Tube

Lampa sufitowa LED

Projektant: Enrico Franzolini, Vicente Garcia Jimenez
Rodzaj: Lampa sufitowa

Opis

Kolekcja składająca się z lamp wiszących, ściennych i sufitowych, dostępnych w różnych średnicach i długościach. Butle wykonane są z włókna węglowego lub malowanego kompozytu z włókna szklanego.

Enrico Franzolini

Enrico Franzolini - zdjęcie projektantaUrodzony w Udine w 1952 roku. Studiował we Florencji i ukończył architekturę na Uniwersytecie Weneckim. W 1972 został zaproszony na 36. Biennale Sztuki Zdobniczej w Wenecji, prezentując dwa obiekty wyprodukowane przez manufakturę szkła Livio Seguso na Murano. W 1978 roku jego pierwsza osobista wystawa w Galerii Plurima w Udine zapoczątkowała jego zainteresowanie architekturą minimalną. Jednocześnie jednak zainteresował się architekturą oraz projektowaniem wnętrz i produktów.

Filmy

Tagi

Grupa Quadrifoglio, Enrico Franzolini, Vincente Garcia Jimenez, Rura, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy sufitowe, lampa sufitowa, Lampy sufitowe w stylu współczesnym, Lampy sufitowe z włókna szklanego, Lampy sufitowe z materiałów syntetycznych, Lampy sufitowe z włókna węglowego, Inne materiały Lampy sufitowe, Lampy sufitowe Direct Light, Halogenowe lampy sufitowe, Lampy sufitowe LED

Napisz opinię

Lampa sufitowa Quadrifoglio Group Tube

Lampa sufitowa Quadrifoglio Group Tube

Kolekcja składająca się z lamp wiszących, ściennych i sufitowych, dostępnych w różnych średnicach i długościach. Butle wykonane są z włókna węglowego lub malowanego kompozytu z włókna szklanego.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek