SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Patrizia Volpato Diadema 9260 Zobacz większe

Lampa wisząca Patrizia Volpato Diadema 9260

KOD: 250sd9260

ID: 96228

Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantPatrizia Volpato
ProducentPatrizia Volpato
MateriałKryształ
MateriałSzkło
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 2637.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Patrizia Volpato Diadema

Lampa wisząca z kryształami Swarovski®

Projektant: Patrizia Volpato
Rodzaj: Lampa wisząca
Kod produktu: 9260

Dane techniczne

mm 55 / w mm 30-130
ø 21,45 in / w 11,70-50,70 in
ø mm 70 / w mm 30-130
ø 27,30 in / w 11,70- 50,70 cala

Opis

Źródło światła: 5 x G9 / 7 x G9 serwer energii halogenowej - 5 x G9 / 7 x G9 LED żarówek.

Jest jak zaklęcie, deszcz emocji wypełnia powietrze przywołując słodkie wspomnienia z przeszłości: uczucie, które dotyka duszy, pozostaje żywe w teraźniejszości i zapisane jak korona.

Dostępne wykończenia: polerowany chrom, błyszczące 24-karatowe złoto.

Patrizia Volpato

Patrizia Volpato - zdjęcie projektantaPatrizia Volpato, założycielka i dyrektor artystyczna firmy, wychowała się w warsztacie dmuchania szkła swojego ojca w Wenecji. W 1980 roku pani Volpato założyła swoją firmę, a jej kolekcje szybko stały się popularne dzięki klasycznemu i eleganckiemu stylowi odziedziczonemu po weneckiej kulturze i historii. Ręcznie wykonane szkło Murano i szlachetny kryształ stanowią kluczowe elementy zróżnicowanej kolekcji, od stylu klasycznego po nowoczesny.
Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu praktyka łączenia włoskiej tradycji rzemiosła szklarskiego z materiałami high-tech stała się podstawą głównym celem firmy. Patrizia Volpato zaczęła projektować więcej instalacji oświetleniowych na dużą skalę, wyrażając kunszt weneckich mistrzów w swoich innowacyjnych projektach. Każdy element jest stworzony na zamówienie, specjalnie zaprojektowany, aby udoskonalić jego otoczenie.

Tagi

Patrizia Volpato, diadema, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Szklane lampy wiszące, Kryształowe lampy wiszące, Lampy wiszące LED; Halogenowe lampy wiszące, Lampy wiszące z kryształami Swarovski®

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa wisząca Patrizia Volpato Diadema 9260

Lampa wisząca Patrizia Volpato Diadema 9260

Źródło światła: serwer energii halogenowej 5 x G9/7 x G9 - 5 x żarówki LED G9/7 x G9. Jest jak zaklęcie, deszcz emocji wypełnia powietrze, przywołując słodkie wspomnienia z przeszłości: uczucie, które dotyka dusza, pozostająca żywa w teraźniejszości i zapisana jak korona. Dostępne wykończenia: polerowany chrom, błyszczące 24-karatowe złoto.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek