SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa sufitowa Patrizia Volpato Diadema 9260 Zobacz większe

Lampa sufitowa Patrizia Volpato Diadema 9260

KOD: 250sd9260

ID: 104251

Rodzaj lampyLampa sufitowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantPatrizia Volpato
ProducentPatrizia Volpato
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 2421.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Patrizia Volpato Diadema

Lampa sufitowa z kryształami Swarovski®

Projektant: Patrizia Volpato
Rodzaj: Lampa sufitowa
Kod produktu: 9260

Dane techniczne

mm 55 / h mm 20
ø 21.45 in / h 7.80 in
ø mm 70 / h mm 20
ø 27.30 in / h 7.80 in

Opis

Źródło światła: serwer energii halogenowej 5 x G9 / 7 x G9 - 5 żarówek LED G9 / 7 x G9.


Jest jak zaklęcie, deszcz emocji wypełnia powietrze przywołując słodkie wspomnienia przeszłość: uczucie, które dotyka duszy, pozostając żywym w teraźniejszości i zapisanym jak korona.

Dostępne wykończenia: polerowany chrom, błyszczące 24-karatowe złoto.

Patrizia Volpato

Patrizia Volpato - zdjęcie projektantaPatrizia Volpato, założycielka i dyrektor artystyczna firmy, wychowała się w warsztacie dmuchania szkła swojego ojca w Wenecji. W 1980 roku pani Volpato założyła swoją firmę, a jej kolekcje szybko stały się popularne dzięki klasycznemu i eleganckiemu stylowi odziedziczonemu po weneckiej kulturze i historii. Ręcznie wykonane szkło Murano i szlachetny kryształ stanowią kluczowe elementy zróżnicowanej kolekcji, od stylu klasycznego po nowoczesny.
Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu praktyka łączenia włoskiej tradycji rzemiosła szklarskiego z materiałami high-tech stała się podstawą głównym celem firmy. Patrizia Volpato zaczęła projektować więcej instalacji oświetleniowych na dużą skalę, wyrażając kunszt weneckich mistrzów w swoich innowacyjnych projektach. Każdy element jest stworzony na zamówienie, specjalnie zaprojektowany, aby udoskonalić jego otoczenie.

Tagi

Patrizia Volpato, diadema, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy sufitowe, lampa sufitowa, Lampy sufitowe w stylu współczesnym, Szklane lampy sufitowe, Kryształowe lampy sufitowe, Lampy sufitowe Direct Light, Halogenowe lampy sufitowe, Lampy sufitowe LED, Lampy sufitowe z kryształami Swarovski®

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa sufitowa Patrizia Volpato Diadema 9260

Lampa sufitowa Patrizia Volpato Diadema 9260

Źródło światła: serwer energii halogenowej 5 x G9 / 7 x G9 - 5 x żarówki LED G9 / 7 x G9. Jest jak zaklęcie, deszcz podniecenia wypełnia powietrze przywołując słodkie wspomnienia z przeszłości: uczucie dotykające duszy, pozostające żywe w teraźniejszości i zapisane jak korona. Dostępne wykończenia: polerowany chrom, błyszczące 24-karatowe złoto.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek