SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Vetreria Vistosi Riflesso Sp 3 Zobacz większe

Lampa wisząca Vetreria Vistosi Riflesso Sp 3

KOD: 250sdvetreriavistosiriflessosp3

ID: 96139

Rok produkcji2019
Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantChiaramonte Marin
ProducentVetreria Vistosi
MateriałSzkło
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 559.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Vetreria Vistosi Riflesso

Szklana lampa wisząca LED z bezpośrednim światłem!

Projektant: Chiaramonte Marin
Rodzaj: Lampa wisząca
Rok produkcji: 2019

Opis

Riflesso SP 3 to szklana lampa wisząca LED z bezpośrednim światłem.

Riflesso kolekcjapamięta bańki mydlane, wspomnienia z dzieciństwa.
LED światło przechodzi przez szklaną bańkę i załamuje się na lustrze w grze ciągłych odbić.
Szkło jest nie tylko dyfuzorem, ale także prawie niewidocznym pośrednikiem między źródłem światła a elementem odbijającym.
Prostota i lekkość szkła stają się głównymi elementami w trzech różnych krętych kształtach wzbogaconych tonami kryształu, dymu, bursztynu i jasnego ametystu.

Chiaramonte Marin

Chiaramonte Marin - zdjęcie projektantaPasja do przedmiotów rozumianych jako produkty przemysłowe jest spoiwem profesjonalnej współpracy pomiędzy Alfredo Chiaramonte i Marco Marin, promującej partnerów o tej samej nazwie Designstudio.
Różne działania doświadczane przez lata (wnętrza, grafika, projektowanie przemysłowe i oświetleniowe) doprowadzony do wiedzy mieszanej, zanieczyszczonej pomysłami rozwijanymi w wielu dziedzinach.
Długoletnie doświadczenie w pracy z hutami szkła Murano pozwoliło na połączenie dwóch pozornie odmiennych branż, tworząc gamę wyrobów szklanych dmuchanych przez Nasomoretti dla Emugroup, odpowiednio wiodące firmy w branży szkła Murano i mebli ogrodowych.
Alfredo Chiaramonte urodził się w Bolonii w 1961 roku i studiował na Wydziale Architektury Wenecji. Marco Marin urodził się w Wenecji w 1964 roku i ukończył Akademię Sztuk Pięknych ze specjalizacją w zakresie wzornictwa przemysłowego.
Pracowali ze znanymi firmami, takimi jak Miniforms, Emu Group, Bonaldo, Vistosi, Nasonmoretti, Andromeda International, Hoffman Italia , Renault Italia, Moulinex, Artificia, Gemina Publishing Group.
Wykładali w Europejskim Centrum Ochrony Dziedzictwa Architektonicznego w Wenecji.
Przez lata zdobyli wiele wyróżnień, a niektóre ich prace zostały wyeksponowane w stałych kolekcjach muzeów międzynarodowych, takich jak Museo Correr w Wenecji, Beaubourg w Paryżu, Moma w San Francisco i Biennale w Wenecji, kiedy współpracowali z Yoko Ono.

Tagi

Vetreria Vistosi, Chiaramonte Marin, strzelba, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Szklane lampy wiszące, Lampy wiszące LED; Lampy wiszące Direct Light

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa wisząca Vetreria Vistosi Riflesso Sp 3

Lampa wisząca Vetreria Vistosi Riflesso Sp 3

Riflesso SP 3 to szklana lampa wisząca LED z bezpośrednim światłem. Kolekcja RIFLESSO pamięta bańki mydlane, wspomnienia z dzieciństwa. LED światło przechodzi przez szklaną bańkę i załamuje się na lustrze w grze ciągłych odbić. Szkło jest nie tylko dyfuzorem, ale także prawie niewidocznym pośrednikiem między źródłem światła a elementem odbijającym. Prostota i lekkość szkła stają się głównymi elementami w trzech różnych krętych kształtach wzbogaconych tonami kryształu, dymu, bursztynu i jasnego ametystu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek