SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa stołowa Vetreria Vistosi Riflesso Lt 2 Zobacz większe

Lampa stołowa Vetreria Vistosi Riflesso Lt 2

KOD: 250sdvetreriavistosiriflessolt2

ID: 115639

Rok produkcji2021
Rodzaj lampyLampa stołowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantChiaramonte Marin
ProducentVetreria Vistosi
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 496.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Vetreria Vistosi Riflesso

Szklana lampa stołowa LED

Projektant: Chiaramonte Marin
Rodzaj: Lampa stołowa
Rok produkcji: 2021

Opis

Riflesso LT 2 to szklana lampa stołowa LED.

Dane techniczne
1x10,5w
220-240V
50/60Hz( ccc333)LED
Objętość Mc 0,13
Waga brutto Kg 8
Waga netto Kg 4,5

RIFLESSO kolekcja pamięta bańki mydlane , wspomnienia z dzieciństwa.
Światło LED przechodzi przez szklaną bańkę i załamuje się na lustrze w grze ciągłych odbić.
Szkło jest nie tylko dyfuzorem, ale także prawie niewidocznym pośrednikiem między źródłem światła a odbijającym światło element.
Prostota i lekkość szkła stają się głównymi cechami w trzech różnych wijących się kształtach wzbogaconych tonami kryształu, dymu, bursztynu i jasnego ametystu.

Chiaramonte Marin

Chiaramonte Marin - zdjęcie projektantaPasja do przedmiotów rozumianych jako produkty przemysłowe jest spoiwem profesjonalnej współpracy pomiędzy Alfredo Chiaramonte i Marco Marin, promującej partnerów o tej samej nazwie Designstudio.
Różne działania doświadczane przez lata (wnętrza, grafika, projektowanie przemysłowe i oświetleniowe) doprowadzony do wiedzy mieszanej, zanieczyszczonej pomysłami rozwijanymi w wielu dziedzinach.
Długoletnie doświadczenie w pracy z hutami szkła Murano pozwoliło na połączenie dwóch pozornie odmiennych branż, tworząc gamę wyrobów szklanych dmuchanych przez Nasomoretti dla Emugroup, odpowiednio wiodące firmy w branży szkła Murano i mebli ogrodowych.
Alfredo Chiaramonte urodził się w Bolonii w 1961 roku i studiował na Wydziale Architektury Wenecji. Marco Marin urodził się w Wenecji w 1964 roku i ukończył Akademię Sztuk Pięknych ze specjalizacją w zakresie wzornictwa przemysłowego.
Pracowali ze znanymi firmami, takimi jak Miniforms, Emu Group, Bonaldo, Vistosi, Nasonmoretti, Andromeda International, Hoffman Italia , Renault Italia, Moulinex, Artificia, Gemina Publishing Group.
Wykładali w Europejskim Centrum Ochrony Dziedzictwa Architektonicznego w Wenecji.
Przez lata zdobyli wiele wyróżnień, a niektóre ich prace zostały wyeksponowane w stałych kolekcjach muzeów międzynarodowych, takich jak Museo Correr w Wenecji, Beaubourg w Paryżu, Moma w San Francisco i Biennale w Wenecji, kiedy współpracowali z Yoko Ono.

Tagi

Vetreria Vistosi, Chiaramonte Marin, strzelba, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy stołowe, lampa stołowa, Lampy stołowe w stylu współczesnym, Szklane lampy stołowe, Bezpośrednio-pośrednie lampy stołowe, Lampy stołowe LED

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

Napisz opinię

Lampa stołowa Vetreria Vistosi Riflesso Lt 2

Lampa stołowa Vetreria Vistosi Riflesso Lt 2

Riflesso LT 2 to szklana lampa stołowa LED. Dane techniczne 1x10,5w 220-240V 50/60 Hz LED Objętość Mc 0,13 Waga brutto Kg 8 Waga netto Kg 4,5 RIFLESSO kolekcja pamięta bańki mydlane, dzieciństwo wspomnienia. Światło LED przechodzi przez szklaną bańkę i załamuje się na lustrze w grze ciągłych odbić. Szkło jest nie tylko dyfuzorem, ale także prawie niewidocznym pośrednikiem między źródłem światła a elementem odbijającym. Prostota i lekkość szkła stają się głównymi cechami w trzech różnych wijących się kształtach wzbogaconych tonami kryształu, dymu, bursztynu i jasnego ametystu.
Negocjacja ceny

Aktualna cena: 0.00 zł

 

* Pola wymagane

Produkty polecane:


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek