SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Vetreria Vistosi Plot Frame Sp Zobacz większe

Lampa wisząca Vetreria Vistosi Plot Frame Sp

KOD: 250sdvetreriavistosiplotframesp

ID: 95788

Rok produkcji2021
Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantChiaramonte Marin
ProducentVetreria Vistosi
MateriałMetal
MateriałSzkło dmuchane
MateriałSzkło
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 1150.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Vetreria Vistosi Plot Frame

Lampa wisząca LED z metalu i dmuchanego szkła

Projektant: Chiaramonte Marin
Rodzaj: Lampa wisząca
Rok produkcji: 2021

Dane techniczne

sp3
80 x 15 x wys.52 mm
31'' x 6'' x wys.20''
waga: 10 kg
sp4
150 x 15 x wys.52 mm
59'' x 6'' x wys.20''
waga: 15 kg

Opis

Plot Frame to lampa wisząca LED wykonana z matowego czarnego metalu z błyszczącymi białymi kulami szklanymi. Dostępne w dwóch konfiguracjach.

Źródło światła:
SP3
- Led 3 x 8,5 W
- 3900 lumenów
- 2700/3000 K
- IP20
- Ściemniacz opcjonalny

SP4
- Led 4 x 8,5 W
- 5200 lumenów
- 2700/3000 K
- IP20( ccc333)- Dimmer opzionale

Inspiracją stojącą za Plot Frame jest oddanie ruchu i prostoty sfery. Prawie unosząca się kula luminescencyjna leży na metalowym wątku, umożliwiając użytkownikowi interakcję z oprawą.

Chiaramonte Marin

Chiaramonte Marin - zdjęcie projektantaPasja do przedmiotów rozumianych jako produkty przemysłowe jest spoiwem profesjonalnej współpracy pomiędzy Alfredo Chiaramonte i Marco Marin, promującej partnerów o tej samej nazwie Designstudio.
Różne działania doświadczane przez lata (wnętrza, grafika, projektowanie przemysłowe i oświetleniowe) doprowadzony do wiedzy mieszanej, zanieczyszczonej pomysłami rozwijanymi w wielu dziedzinach.
Długoletnie doświadczenie w pracy z hutami szkła Murano pozwoliło na połączenie dwóch pozornie odmiennych branż, tworząc gamę wyrobów szklanych dmuchanych przez Nasomoretti dla Emugroup, odpowiednio wiodące firmy w branży szkła Murano i mebli ogrodowych.
Alfredo Chiaramonte urodził się w Bolonii w 1961 roku i studiował na Wydziale Architektury Wenecji. Marco Marin urodził się w Wenecji w 1964 roku i ukończył Akademię Sztuk Pięknych ze specjalizacją w zakresie wzornictwa przemysłowego.
Pracowali ze znanymi firmami, takimi jak Miniforms, Emu Group, Bonaldo, Vistosi, Nasonmoretti, Andromeda International, Hoffman Italia , Renault Italia, Moulinex, Artificia, Gemina Publishing Group.
Wykładali w Europejskim Centrum Ochrony Dziedzictwa Architektonicznego w Wenecji.
Przez lata zdobyli wiele wyróżnień, a niektóre ich prace zostały wyeksponowane w stałych kolekcjach muzeów międzynarodowych, takich jak Museo Correr w Wenecji, Beaubourg w Paryżu, Moma w San Francisco i Biennale w Wenecji, kiedy współpracowali z Yoko Ono.

Tagi

Vetreria Vistosi, Chiaramonte Marin, Ramka wydruku, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Metalowe lampy wiszące, Szklane lampy wiszące, Lampy wiszące ze szkła dmuchanego; Lampy wiszące LED; Lampy wiszące ze światłem pośrednim, Lampy wiszące ze ściemniaczem

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

Napisz opinię

Lampa wisząca Vetreria Vistosi Plot Frame Sp

Lampa wisząca Vetreria Vistosi Plot Frame Sp

Plot Frame to lampa wisząca LED wykonana z matowego czarnego metalu z błyszczącymi białymi kulami szklanymi. Dostępne w dwóch konfiguracjach. Źródło światła: SP3 - Led 3 x 8,5 W - 3900 lumenów - 2700/3000 K - IP20 - Ściemniacz opcjonalny SP4 - Led 4 x 8,5 W - 5200 lumenów - 2700/3000 K - IP20 - Ściemniacz opzionale Inspiracją stojącą za ramką wykresu jest oddanie ruchu i prostoty kuli. Prawie unosząca się kula luminescencyjna leży na metalowym wątku, umożliwiając użytkownikowi interakcję z oprawą.

Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek