SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Vetreria Vistosi Plot Frame Ap Zobacz większe

Lampa ścienna Vetreria Vistosi Plot Frame Ap

KOD: 250sdvetreriavistosiplotframeap

ID: 107808

Rok produkcji2021
Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantChiaramonte Marin
ProducentVetreria Vistosi
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 365.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Vetreria Vistosi Plot Frame

Kinkiet LED z metalu i dmuchanego szkła

Projektant: Chiaramonte Marin
Rodzaj: Lampa ścienna
Rok produkcji: 2021

Dane techniczne

35 x 21,5 x wys.21 mm
14'' x 8,5'' x wys.8''
waga: 5 kg

Opis

Plot Frame to kinkiet LED wykonany z matowego czarnego metalu z błyszczącą białą kulą z dmuchanego szkła.

Źródło światła:
- Led 1 x 12,5 W
- 1750 lumenów
- 2700/3000 K
- IP20
- Opcjonalny ściemniacz

Inspiracją stojącą za ramką wykresu jest renderowanie ruchu i prostoty kuli. Prawie unosząca się kula luminescencyjna leży na metalowym wątku, umożliwiając użytkownikowi interakcję z oprawą.

Chiaramonte Marin

Chiaramonte Marin - zdjęcie projektantaPasja do przedmiotów rozumianych jako produkty przemysłowe jest spoiwem profesjonalnej współpracy pomiędzy Alfredo Chiaramonte i Marco Marin, promującej partnerów o tej samej nazwie Designstudio.
Różne działania doświadczane przez lata (wnętrza, grafika, projektowanie przemysłowe i oświetleniowe) doprowadzony do wiedzy mieszanej, zanieczyszczonej pomysłami rozwijanymi w wielu dziedzinach.
Długoletnie doświadczenie w pracy z hutami szkła Murano pozwoliło na połączenie dwóch pozornie odmiennych branż, tworząc gamę wyrobów szklanych dmuchanych przez Nasomoretti dla Emugroup, odpowiednio wiodące firmy w branży szkła Murano i mebli ogrodowych.
Alfredo Chiaramonte urodził się w Bolonii w 1961 roku i studiował na Wydziale Architektury Wenecji. Marco Marin urodził się w Wenecji w 1964 roku i ukończył Akademię Sztuk Pięknych ze specjalizacją w zakresie wzornictwa przemysłowego.
Pracowali ze znanymi firmami, takimi jak Miniforms, Emu Group, Bonaldo, Vistosi, Nasonmoretti, Andromeda International, Hoffman Italia , Renault Italia, Moulinex, Artificia, Gemina Publishing Group.
Wykładali w Europejskim Centrum Ochrony Dziedzictwa Architektonicznego w Wenecji.
Przez lata zdobyli wiele wyróżnień, a niektóre ich prace zostały wyeksponowane w stałych kolekcjach muzeów międzynarodowych, takich jak Museo Correr w Wenecji, Beaubourg w Paryżu, Moma w San Francisco i Biennale w Wenecji, kiedy współpracowali z Yoko Ono.

Tagi

Vetreria Vistosi, Chiaramonte Marin, Ramka wydruku, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Metalowe kinkiety, Szklane kinkiety, Lampy ścienne z dmuchanego szkła, Pośrednie światło kinkiety, Kinkiety LED, Kinkiety, Kinkiety ze ściemniaczem

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

Napisz opinię

Lampa ścienna Vetreria Vistosi Plot Frame Ap

Lampa ścienna Vetreria Vistosi Plot Frame Ap

Plot Frame to kinkiet LED wykonany z matowego czarnego metalu z błyszczącą białą kulą z dmuchanego szkła. Źródło światła: - Led 1 x 12,5 W - 1750 lumenów - 2700/3000 K - IP20 - Opcjonalny ściemniacz Inspiracją Plot Frame jest oddanie ruchu i prostoty kuli. Prawie unosząca się kula luminescencyjna leży na metalowym wątku, umożliwiając użytkownikowi interakcję z oprawą.
Negocjacja ceny

Aktualna cena: 0.00 zł

 

* Pola wymagane

Produkty polecane:


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek