SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Luxcambra Mad Zobacz większe

Lampa wisząca Luxcambra Mad

KOD: 250sdluxcambramad

ID: 95649

Rok produkcji2021
Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantXavier Solé Gili
ProducentLuxcambra
MateriałSzkło
Kraj pochodzeniaHiszpania
CenaCena od 169.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Luxcambra Mad

Szklana lampa wisząca

Projektant: Xavier Solé Gili
Rodzaj: Lampa wisząca
Rok produkcji: 2021

Dane techniczne

24 x 24 x wys. 135 mm - 1 kg
35 x 35 x wys. 145 mm - 1,5 kg

Opis

Lampa wisząca o białej strukturze z kawałkiem drewna bukowego, klosze z poliwęglanu o średnicy 24 lub 35 cm. Biały, bawełniany kabel zwieszakowy o długości jednego metra. 
1x E-27 (bez żarówki)
IP20

Kolekcja MAD to rewizja klasycznych lamp z kloszami z poliwęglanu z lat 60. zaprojektowane tak, aby dostosować się do współczesnych przestrzeni, w których coraz częściej pojawiają się materiały naturalne i organiczne. Projektantowi Xavierowi Solé udało się połączyć w produkcie klasyczny design z nutą nordyckiego stylu. Poczucie równowagi i wyrafinowania łączy się w prostocie dzięki integracji jego 2 komponentów.

Xavier Solé Gili

Xavier Solé Gili - zdjęcie projektantaProjektant przemysłowy ELISAVA School of Design w Barcelonie i Europejski Instytut Wzornictwa w Mediolanie w 1984 roku. W 1986 roku, po pracy w studiu AGENZIA DESIGN SAS, (G. Arnaldi - L. Gaetani) powraca do Barcelony, opierając swoje zawodowe zaangażowanie na zwiększaniu innowacyjności w wewnętrznych projektach firmy same produkty i pomagają w realizacji projektów zewnętrznych projektantów ułatwiając komunikację i budując pomost dla doskonalenia na wszystkich poziomach zarządzania. Jego kariera koncentrowała się głównie na dwóch biznesach, AMAT-3 i TRAMO (Grupo T Diffusion). Członek zarządu Stowarzyszenia ADP/Profesjonalnych Projektantów w latach 1991 i 2006.

Tagi

lukskambra, Xavier Solé Gili, Szalony, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Szklane lampy wiszące, Lampy wiszące Direct Light

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa wisząca Luxcambra Mad

Lampa wisząca Luxcambra Mad

Lampa wisząca o białej strukturze z kawałkiem drewna bukowego, klosze z poliwęglanu o średnicy 24 lub 35 cm. Biały bawełniany kabel zwieszakowy o długości jednego metra. 1x E-27 (bez żarówki) IP20 Kolekcja MAD to rewizja klasycznych lamp z kloszami z poliwęglanu z lat 60. i został zaprojektowany, aby dostosować się do obecnych współczesnych przestrzeni, w których materiały naturalne i organiczne są coraz bardziej widoczne. Projektantowi Xavierowi Solé udało się połączyć w produkcie klasyczny design z nutą nordyckiego stylu. Poczucie równowagi i wyrafinowania łączy się w prostocie dzięki integracji jego 2 komponentów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek