SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa podłogowa Luxcambra Mad Zobacz większe

Lampa podłogowa Luxcambra Mad

KOD: 250sdluxcambramad

ID: 113258

Rok produkcji2021
Rodzaj lampyLampa podłogowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantXavier Solé Gili
ProducentLuxcambra
Kraj pochodzeniaHiszpania
CenaCena od 297.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Luxcambra Mad

Szklana lampa podłogowa

Projektant: Xavier Solé Gili
Rodzaj: Lampa podłogowa
Rok produkcji: 2021

Dane techniczne

35 x 25 x wys. 155 mm
5 kg

Opis

Lampa podłogowa o czarnej strukturze z kawałkiem drewna bukowego o wysokości 20cm, średnica klosza z poliwęglanu 35cm. Czarny kabel połączeniowy o długości 150cm z wbudowanym włącznikiem. 1x E-27 (nie zawiera żarówki). Wysokość całkowita 155cm, średnica podstawy 25 cm.
IP20

Kolekcja MAD jest rewizją klasycznych lamp z kloszami z poliwęglanu z lat 60-tych i została zaprojektowana tak, aby dostosować się do obecnych Współczesne przestrzenie, w których coraz częściej pojawiają się materiały naturalne i organiczne. Projektantowi Xavierowi Solé udało się połączyć w produkcie klasyczny design z nutą nordyckiego stylu. Poczucie równowagi i wyrafinowania łączy się w prostocie dzięki integracji jego 2 komponentów.

Xavier Solé Gili

Xavier Solé Gili - zdjęcie projektantaProjektant przemysłowy ELISAVA School of Design w Barcelonie i Europejski Instytut Wzornictwa w Mediolanie w 1984 roku. W 1986 roku, po pracy w studiu AGENZIA DESIGN SAS, (G. Arnaldi - L. Gaetani) powraca do Barcelony, opierając swoje zawodowe zaangażowanie na zwiększaniu innowacyjności w wewnętrznych projektach firmy same produkty i pomagają w realizacji projektów zewnętrznych projektantów ułatwiając komunikację i budując pomost dla doskonalenia na wszystkich poziomach zarządzania. Jego kariera koncentrowała się głównie na dwóch biznesach, AMAT-3 i TRAMO (Grupo T Diffusion). Członek zarządu Stowarzyszenia ADP/Profesjonalnych Projektantów w latach 1991 i 2006.

Tagi

lukskambra, Xavier Solé Gili, Szalony, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy podłogowe, lampa podłogowa, Lampy podłogowe w stylu współczesnym, Metalowe lampy podłogowe, Szklane lampy podłogowe, Lampy podłogowe Direct Light

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa podłogowa Luxcambra Mad

Lampa podłogowa Luxcambra Mad

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek