SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca EMKO Macaron Zobacz większe

Lampa wisząca EMKO Macaron

KOD: 250sdemkomacaron

ID: 95642

Rok produkcji2016
Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantSilivia Ceñal
ProducentEMKO
MateriałNaturalne włókno
MateriałDrewno
MateriałLina
Kraj pochodzeniaLitwa
CenaCena od 249.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

EMKO Macaron

Lampa wisząca sznurowa

Projektant: Silivia Ceñal
Rodzaj: Lampa wisząca
Rok produkcji: 2016

Dane techniczne

ø 300 x 160 mm
długość kabla / lunghezza cavo 1500 mm
ø 450 x 160 mm
długość kabla / lunghezza cavo 1500 mm

Opis

MACARON to lampa wisząca na linie.

Silvia Ceñal została zainspirowana słodkim cukierkiem na bazie bezy, wykonanym z prostych składników, takich jak jajka, cukier puder, cukier granulowany i proszek migdałowy. Jednak zrobienie idealnego słodyczy nie jest łatwym zadaniem.  lampa Macaron podąża za tym samym pomysłem; łączenie prostych materiałów o odpowiednich proporcjach, aby uzyskać lampę z osobowością. Drewno daje nam ciepło i siłę. Wraz ze sznurkiem, który łączy dwa kawałki drewna, nadając fakturze i kolorowi odrobinę oryginalności. Podobnie dzieje się z makaronem Macaron, w którym różne smaki idealnie się w nim łączą. Po dwóch niewiarygodnie udanych latach na rynku lamp wiszących, Silvia i EMKO zgodziły się, że lampa podłogowa z pewnością będzie pasować.

Tagi

EMKO, makaronik, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Lampy wiszące z drewna, Lampy wiszące z naturalnego włókna, Lampy wiszące linowe, Lampy wiszące Direct Light

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa wisząca EMKO Macaron

Lampa wisząca EMKO Macaron

MACARON to lampa wisząca na sznurku. Silvia Ceñal została zainspirowana słodkim wyrobem na bazie bezy, wykonanym z prostych składników, takich jak jajka, cukier puder, cukier granulowany i proszek migdałowy. Jednak zrobienie idealnego słodyczy nie jest łatwym zadaniem. Lampa Macaron kieruje się tą samą ideą: połączeniem prostych materiałów o odpowiednich proporcjach, aby uzyskać lampę z osobowością. Drewno daje nam ciepło i siłę. Wraz ze sznurkiem, który łączy dwa kawałki drewna, nadając fakturze i kolorowi odrobinę oryginalności. Podobnie dzieje się z makaronem Macaron, w którym różne smaki idealnie się w nim łączą. Po dwóch niewiarygodnie udanych latach na rynku lamp wiszących, Silvia i EMKO zgodziły się, że lampa podłogowa z pewnością będzie pasować.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek