SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa podłogowa EMKO Macaron Zobacz większe

Lampa podłogowa EMKO Macaron

KOD: 250sdemkomacaron

ID: 112308

Rok produkcji2018
Rodzaj lampyLampa podłogowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantSilvia Ceñal
ProducentEMKO
Kraj pochodzeniaLitwa
CenaCena od 514.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

EMKO Macaron

Sznurowa lampa podłogowa

Projektant: Silvia Ceñal
Rodzaj: Lampa podłogowa
Rok produkcji: 2018

Dane techniczne

szer. 300 - gł. 540 - wys. 1630 mm
9,7 kg
szer. 450 - gł. 630 - wys. 1630 mm
11 kg

Opis

Macaron to lampa podłogowa o bezpośrednim świetle.

Silvia Ceñal została zainspirowana słodkim ciastem na bazie bezy, wykonanym z prostych składników, takich jak jajka, cukier puder, cukier granulowany i proszek migdałowy. Jednak zrobienie idealnego słodyczy nie jest łatwym zadaniem.  lampa Macaron podąża za tym samym pomysłem; łączenie prostych materiałów o odpowiednich proporcjach, aby uzyskać lampę z osobowością. Drewno daje nam ciepło i siłę. Wraz ze sznurkiem, który łączy dwa kawałki drewna, nadając fakturze i kolorowi odrobinę oryginalności. Podobnie dzieje się z makaronem Macaron, w którym różne smaki idealnie się w nim łączą. Po dwóch niewiarygodnie udanych latach na rynku lamp wiszących, Silvia i EMKO zgodziły się, że lampa podłogowa z pewnością będzie pasować.

Silvia Ceñal

Silvia Ceñal - zdjęcie projektantaSilvia Ceñal urodziła się w San Sebastián w 1985 roku. Po ukończeniu studiów inżynierskich na Uniwersytecie Kraju Basków poszerzyła swoją wiedzę w Groningen (Holandia) i Florencji (Włochy). Po krótkim okresie pracy w różnych studiach, poszerzyła swoje know-how w zakresie projektowania mebli w IED w Madrycie. W 2010 roku kontynuowała karierę w Stone Designs Studio, współpracując z Cutu Mazuelos i Evą Prego. Po trzech satysfakcjonujących latach w Stone Designs nauczyła się, że projektowanie idzie o wiele dalej niż samo konstruowanie mebli. Każde doświadczenie w różnorodnych projektach, w których brała udział, pomogło jej wziąć pod uwagę różne perspektywy podczas tworzenia projektu. Projekty te sięgają od aranżacji wnętrz biur, restauracji i sklepów po meble i oświetlenie. Chcąc rozwijać się zawodowo w świecie designu, rozpoczęła własną podróż. Pierwszym krokiem było stworzenie jej pierwszej linii produktów w oparciu o wiedzę zdobytą w trakcie kariery zawodowej. Te nowe kreacje inspirowane są ciepłem i prostotą drewna oraz radością koloru. Jej zapał i dążenie do przebycia długiej drogi w świecie designu sprawiają, że codziennie pracuje z taką samą motywacją jak za pierwszym razem.

Tagi

EMKO, Silvia Ceñal, makaronik, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy podłogowe, lampa podłogowa, Lampy podłogowe w stylu współczesnym, Lampy podłogowe z drewna, Metalowe lampy podłogowe, Lampy podłogowe z naturalnego włókna, Lampy podłogowe linowe, Lampy podłogowe Direct Light

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa podłogowa EMKO Macaron

Lampa podłogowa EMKO Macaron

Macaron to lampa podłogowa o bezpośrednim świetle. Silvia Ceñal została zainspirowana słodkim wyrobem na bazie bezy, wykonanym z prostych składników, takich jak jajka, cukier puder, cukier granulowany i proszek migdałowy. Jednak zrobienie idealnego słodyczy nie jest łatwym zadaniem. Lampa Macaron kieruje się tą samą ideą: połączeniem prostych materiałów o odpowiednich proporcjach, aby uzyskać lampę z osobowością. Drewno daje nam ciepło i siłę. Wraz ze sznurkiem, który łączy dwa kawałki drewna, nadając fakturze i kolorowi odrobinę oryginalności. Podobnie dzieje się z makaronem Macaron, w którym różne smaki idealnie się w nim łączą. Po dwóch niewiarygodnie udanych latach na rynku lamp wiszących, Silvia i EMKO zgodziły się, że lampa podłogowa z pewnością będzie pasować.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek