SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Tokio Carbon Light Zobacz większe

Lampa wisząca Tokio Carbon Light

KOD: 250sdtokiocarbonlight

ID: 93763

Rok produkcji2011
Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantAsobi
ProducentTokio
MateriałCarbon
MateriałMetal
Kraj pochodzeniaSłowenia

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Tokio Carbon Light

Lampa wisząca LED

Projektant: Asobi
Rodzaj: Lampa wisząca
Rok produkcji: 2011

Opis

CARBON LIGHT - Oszałamiające piękno napędzane najnowszą technologią. Carbon Light to wysokiej jakości modułowa lampa wisząca wykonana przy użyciu najnowszej technologii LED. Lekki jak piórko korpus z włókna węglowego łączy wysoce wydajne diody LED mocy. Dzięki elastycznej konstrukcji i wielu opcjom punktowym LED, Carbon Light umożliwia tworzenie optymalnych poziomów oświetlenia dla każdej powierzchni. Wzbogać swoją przestrzeń dzięki wyjątkowemu projektowi Carbon Light, najwyższej jakości materiałom i doskonałej wydajności. 

Modułowa konstrukcja z włókna węglowego. Matowe wykończenie w wyglądzie naturalnego włókna węglowego lub w dowolnym kolorze RAL.
Dostępne żarówki LED 6W w 3000K (425lm, CRI 85) lub 4000K (485lm, CRI 85) z optyką punktową 22,5°, średnią 33° lub szeroką 56°. Wersje standardowe 2-LED, 3-LED, 4-LED, 5-LED, 6-LED, 8-LED i 12-LED. Możliwość przyciemniania. Dostępne rozmiary niestandardowe. 

Jako oprawa modułowa, Carbon Light można skonfigurować do oświetlania powierzchni o dowolnym wymiarze.

Asobi

Asobi - zdjęcie projektantaAsobi to kreatywna firma konsultingowa specjalizująca się w projektowaniu produktów i zarządzaniu marką. Swoją wiedzę i doświadczenie zaszczepiliśmy w ponad stu projektach w tak różnorodnych dziedzinach, jak produkcja mebli, oświetlenie, zastawa stołowa, upominki, sport, technika sanitarna i branża medyczna.
Zawsze poszukując świeżych perspektyw łączymy nasze holistyczne, podejście zorientowane na rynek z ciągłym badaniem nowych materiałów, technologii i metod, w tym nowych sposobów wykorzystania istniejących technologii. Naszym celem jest zawsze tworzenie unikalnych produktów, które zapewniają wyjątkowe wrażenia z produktów.
Współpraca z Asobi umożliwia firmom opracowywanie skutecznych strategii biznesowych i dynamicznej kultury korporacyjnej, skuteczną komunikację i utrzymanie twórczej przewagi na ciągle zmieniającym się rynku.< br />Asobi zadebiutował na arenie międzynarodowej w 2005 roku z urzekającą sofą Isle Lounge, produktem, który od tego czasu był wystawiany na całym świecie na najbardziej przyszłościowych imprezach projektowych, takich jak London Design Festival, Il Salone Milan, IMM Cologne i ICFF Nowy Jork; została również opisana we wszystkich najbardziej prestiżowych magazynach poświęconych projektowaniu i architekturze.
Dodatkowe wyróżnienie dla Asobi pojawiło się w następnym roku w dorocznym przeglądzie designu magazynu ID 2006, w którym nagrodzono Gwig, małą futurystyczną lampę wiszącą LED.

Tagi

Tokio, Asobi, Światło węglowe; Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Metalowe lampy wiszące, Lampy wiszące węglowe, Lampy wiszące LED; tokiotokio, asobidesign, meble i oświetlenie do tokio; włókno węglowe, konstrukcja z włókna węglowego; oświetlenie modułowe, oświetlenie ledowe, niestandardowe oświetlenie, żyrandole na zamówienie, wisiorki, współczesna marka wzornicza, nowoczesne oświetlenie, marka projektowa, gorazd malacic, konstrukcja modułowa

Napisz opinię

Lampa wisząca Tokio Carbon Light

Lampa wisząca Tokio Carbon Light

CARBON LIGHT - Oszałamiające piękno napędzane najnowszą technologią. Carbon Light to wysokiej jakości modułowa lampa wisząca wykonana przy użyciu najnowszej technologii LED. Lekki jak piórko korpus z włókna węglowego łączy wysoce wydajne diody LED mocy. Dzięki elastycznej konstrukcji i wielu opcjom punktowym LED, Carbon Light umożliwia tworzenie optymalnych poziomów oświetlenia dla każdej powierzchni. Popraw swoją przestrzeń dzięki wyjątkowemu projektowi Carbon Light, najwyższej jakości materiałom i doskonałej wydajności. Modułowa konstrukcja z włókna węglowego. Matowe wykończenie w wyglądzie naturalnego włókna węglowego lub w dowolnym kolorze RAL. Dostępne żarówki LED 6W w 3000K (425lm, CRI 85) lub 4000K (485lm, CRI 85) z optyką punktową 22,5°, średnią 33° lub szeroką 56°. Wersje standardowe 2-LED, 3-LED, 4-LED, 5-LED, 6-LED, 8-LED i 12-LED. Możliwość przyciemniania. Dostępne rozmiary niestandardowe. Jako oprawa modułowa, Carbon Light można skonfigurować do oświetlania powierzchni o dowolnym wymiarze.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek