SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa stołowa Tokio Carbon Light Table Lamp Zobacz większe

Lampa stołowa Tokio Carbon Light Table Lamp

KOD: 250sdtokiocarbonlighttablelamp

ID: 115295

Rok produkcji2016
Rodzaj lampyLampa stołowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantAsobi
ProducentTokio
Kraj pochodzeniaSłowenia

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Tokio Carbon Light

Lampa stołowa LED

Projektant: Asobi
Rodzaj: Lampa stołowa
Rok produkcji: 2016

Opis

Oszałamiające piękno napędzane najnowszą technologią. Carbon Light to wysokiej jakości modułowa lampa wisząca wykonana przy użyciu najnowszej technologii LED. Lekki jak piórko korpus z włókna węglowego łączy wysoce wydajne diody LED mocy. Dzięki elastycznej konstrukcji i wielu opcjom punktowym LED, Carbon Light umożliwia tworzenie optymalnych poziomów oświetlenia dla każdej powierzchni. Popraw swoją przestrzeń dzięki wyjątkowemu wzornictwu Carbon Light, najwyższej jakości materiałom i doskonałej wydajności.
Nowym dodatkiem do rodziny produktów CARBON LIGHT jest zaawansowana technologicznie lampa zadaniowa LED wykonana z włókna węglowego. Jej elegancki, organiczny, a jednocześnie minimalistyczny wygląd znajdzie swoje miejsce na biurku każdego poważnego konesera wzornictwa. 

Wykonane z włókna węglowego z metalową podstawą. Matowe wykończenie w wyglądzie naturalnego włókna węglowego. Metalowa podstawa w matowej czerni. Dostępne kolory niestandardowe. 4,6 W LED, 3000 K, 443 lm, CRI90 min. Możliwość przyciemniania za pomocą bezdotykowego przełącznika sensorowego. 110 V - 240 V

Asobi

Asobi - zdjęcie projektantaAsobi to kreatywna firma konsultingowa specjalizująca się w projektowaniu produktów i zarządzaniu marką. Swoją wiedzę i doświadczenie zaszczepiliśmy w ponad stu projektach w tak różnorodnych dziedzinach, jak produkcja mebli, oświetlenie, zastawa stołowa, upominki, sport, technika sanitarna i branża medyczna.
Zawsze poszukując świeżych perspektyw łączymy nasze holistyczne, podejście zorientowane na rynek z ciągłym badaniem nowych materiałów, technologii i metod, w tym nowych sposobów wykorzystania istniejących technologii. Naszym celem jest zawsze tworzenie unikalnych produktów, które zapewniają wyjątkowe wrażenia z produktów.
Współpraca z Asobi umożliwia firmom opracowywanie skutecznych strategii biznesowych i dynamicznej kultury korporacyjnej, skuteczną komunikację i utrzymanie twórczej przewagi na ciągle zmieniającym się rynku.< br />Asobi zadebiutował na arenie międzynarodowej w 2005 roku z urzekającą sofą Isle Lounge, produktem, który od tego czasu był wystawiany na całym świecie na najbardziej przyszłościowych imprezach projektowych, takich jak London Design Festival, Il Salone Milan, IMM Cologne i ICFF Nowy Jork; została również opisana we wszystkich najbardziej prestiżowych magazynach poświęconych projektowaniu i architekturze.
Dodatkowe wyróżnienie dla Asobi pojawiło się w następnym roku w dorocznym przeglądzie designu magazynu ID 2006, w którym nagrodzono Gwig, małą futurystyczną lampę wiszącą LED.

Tagi

Tokio, Asobi, Światło węglowe; Oświetlenie wewnętrzne, Lampy stołowe, Lampy biurkowe, oświetlenie biurowe, lampa stołowa, Lampka biurkowa, Lampy stołowe w stylu współczesnym, Metalowe lampy stołowe, Lampy stołowe z włókna węglowego, Inne materiały Lampy stołowe, Lampy stołowe z oświetleniem bezpośrednim, Lampy stołowe LED, Lampy biurkowe, Obrotowe lampy stołowe, Lampy stołowe ze ściemniaczem, Lampy biurkowe w stylu współczesnym, Metalowe lampy biurkowe, Lampy biurkowe z włókna węglowego, Inne materiały Lampy biurkowe, współczesna marka wzornicza, nowoczesne oświetlenie, marka projektowa, gorazd malacic, światło węglowe

Napisz opinię

Lampa stołowa Tokio Carbon Light Table Lamp

Lampa stołowa Tokio Carbon Light Table Lamp

Oszałamiające piękno napędzane najnowszą technologią. Carbon Light to wysokiej jakości modułowa lampa wisząca wykonana przy użyciu najnowszej technologii LED. Lekki jak piórko korpus z włókna węglowego łączy wysoce wydajne diody LED mocy. Dzięki elastycznej konstrukcji i wielu opcjom punktowym LED, Carbon Light umożliwia tworzenie optymalnych poziomów oświetlenia dla każdej powierzchni. Popraw swoją przestrzeń dzięki wyjątkowemu wzornictwu Carbon Light, najwyższej jakości materiałom i doskonałej wydajności. Nowym dodatkiem do rodziny produktów CARBON LIGHT jest zaawansowana technologicznie lampa zadaniowa LED wykonana z włókna węglowego. Jego elegancki, organiczny, a jednocześnie minimalistyczny wygląd znajdzie swoje miejsce na biurku każdego poważnego konesera wzornictwa. Wykonany z włókna węglowego z metalową podstawą. Matowe wykończenie o wyglądzie naturalnego włókna węglowego. Metalowa podstawa w matowej czerni. Dostępne kolory niestandardowe. 4,6 W LED, 3000 K, 443 lm, CRI90 min. Możliwość przyciemniania za pomocą bezdotykowego przełącznika sensorowego. 110 V - 240 V

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek