SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Komoda Rform Frame Sideboard 02 Mid Zobacz większe

Komoda Rform Frame Sideboard 02 Mid

KOD: 250sdrformframesideboard02mid

ID: 140752

Rodzaj meblaKomoda
ProducentRform

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Rform Frame Sideboard 02 Mid

Kredens z drzwiami przesuwnymi

Rodzaj: Komoda

Dane techniczne

dł. 165 x szer. 40 x wys. 70 cm

Opis

Dobry projekt się wyróżnia. Świetny design wtapia się w scenę tak płynnie, że nie wyobrażasz sobie bez niego życia. Meble belgijskiej marki rform należą do tej drugiej kategorii: inspirowane architekturą kąty z odrobiną koloru, mieszające się z ciepłymi tonami drewna brzozowego, tworzące wrażenie, które jest jednocześnie modne i przytulne . Zrównoważona produkcja i ręczne wykańczanie w Belgii, kredensy z ramą rform wnoszą poczucie przepływu do każdego domu, zapewniając przyjazne rodzinie życie z wyrafinowanymi wzorami.

Kredyt z ramą rform b> asortyment występuje w różnych odmianach i rozmiarach. Warianty mają szerokość dwojga lub trzech drzwi, ale wszystkie mają wspólną cechę, że są wyposażone w dodatkowe drzwi. Wersje dwudrzwiowe posiadają łącznie trzy drzwi, a wersje trzydrzwiowe łącznie pięciodrzwiowe. Możesz dowolnie wybierać spośród nieprzeźroczystych białych i przezroczystych kolorowych drzwi, aby nadać swojej kredensie z ramą swój własny, spersonalizowany wygląd. Drzwi są również wymienne w każdej chwili.

Wyróżnia się tutaj Sideboard z ramą 02 Mid. Dolna i górna rama kredensu wykonana jest z bardzo wytrzymałej sklejki brzozowej z górną warstwą laminatu wysokociśnieniowego. Dolna rama jest w kolorze Snow White, podczas gdy górna rama jest dostępna w różnych kolorach. Nogi są również wykonane ze sklejki brzozowej, ale nie mają kolorowego laminatu wysokociśnieniowego, a zamiast tego są pokryte olejem. Kontrast pomiędzy plamą koloru a ciepłymi tonami drewna jest po prostu piękny.

Dwuletnia gwarancja. Nadaje się tylko do użytku wewnętrznego. Wymaga montażu, dołączonej instrukcji i osprzętu. Powierzchnie z naturalnego drewna wykończone olejem. To wykończenie uszczelnia pory drewna, wzmacniając jego naturalną strukturę i tworząc hydrofobową ochronę przed codziennym zużyciem. Dobrze zabezpieczony przed wodą, sokami, winem, mlekiem... Wystarczy go wyczyścić mokrym ręcznikiem.

Waga produktu: 38 kg

MATERIAŁ
nogi: sklejka brzozowa olejowana
dół i góra szafki: sklejka brzozowa z HPL

Dostarczana dobrze zabezpieczona w kartonowym płaskim opakowaniu i z ekologicznych materiałów amortyzujących.

INFORMACJE O ZAKUPIE:
Komoda zawiera 3 białe drzwi przesuwne i 2 przesuwne panele.
Klient musi wybrać kolor 2 paneli oraz kolor konstrukcja kufra górnego.

Tagi

rform, rama, systemy i regały, kredensy, kredens, kredensy w stylu współczesnym, kredensy z drewna, kredensy z HPL, kredensy ze sklejki, kredensy ze sklejki, kredensy z przesuwanymi drzwiami, brzoza, kolorowe meble, kolorowe meble, , nowoczesna, jada

Napisz opinię

Komoda Rform Frame Sideboard 02 Mid

Komoda Rform Frame Sideboard 02 Mid

Dobry projekt się wyróżnia. Świetny design wtapia się w scenę tak płynnie, że nie wyobrażasz sobie bez niego życia. Meble belgijskiej marki rform należą do tej drugiej kategorii: inspirowane architekturą kąty z odrobiną koloru, mieszające się z ciepłymi tonami drewna brzozowego, tworzące wrażenie, które jest jednocześnie modne i przytulne . Zrównoważona produkcja i ręczne wykańczanie w Belgii...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek