SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Komoda Rform Frame Sideboard 01 Small Zobacz większe

Komoda Rform Frame Sideboard 01 Small

KOD: 250sdrformframesideboard01small

ID: 140749

Rodzaj meblaKomoda
ProducentRform

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Rform Frame Sideboard 01 Small

Kredens z drzwiami przesuwnymi

Rodzaj: Komoda

Dane techniczne

dł. 115 x szer. 40 x wys. 50 cm

Opis

Dobry projekt się wyróżnia. Świetny design wtapia się w scenę tak płynnie, że nie wyobrażasz sobie bez niego życia. Meble belgijskiej marki rform należą do tej drugiej kategorii: inspirowane architekturą kąty z odrobiną koloru, mieszające się z ciepłymi tonami drewna brzozowego, dające wrażenie, które jest jednocześnie modne i przytulne . Produkowana i ręcznie wykańczana w Belgii seria kredensów rform Frame Kredens wprowadza poczucie przepływu do każdego domu, zapewniając przyjazne rodzinie życie z wyrafinowanym wzornictwem.

Komody rform Frame Sideboard asortyment występuje w różnych odmianach i rozmiarach. Warianty mają szerokość dwojga lub trzech drzwi, ale wszystkie mają wspólną cechę, że są wyposażone w dodatkowe drzwi. Wersje dwudrzwiowe posiadają łącznie trzy drzwi, a wersje trzydrzwiowe łącznie pięciodrzwiowe. Możesz dowolnie wybierać spośród nieprzeźroczystych białych i przezroczystych kolorowych drzwi, aby nadać swojej kredensie z ramą swój własny, spersonalizowany wygląd. Drzwi są również wymienne w każdej chwili.

Oto tutaj Komoda z ramą 01 mała. Rama kredensu wykonana jest z bardzo wytrzymałej sklejki brzozowej z górną warstwą laminatu wysokociśnieniowego, który jest dostępny w wielu kolorach do wyboru. Nogi są również wykonane ze sklejki brzozowej, ale nie mają kolorowego laminatu wysokociśnieniowego, a zamiast tego są pokryte olejem. Kontrast pomiędzy plamą koloru a ciepłymi tonami drewna jest po prostu piękny. 

Dwuletnia gwarancja. Nadaje się tylko do użytku wewnętrznego. Wymaga montażu, dołączonej instrukcji i osprzętu. Powierzchnie z naturalnego drewna wykończone olejem. To wykończenie uszczelnia pory drewna, wzmacniając jego naturalną strukturę i tworząc hydrofobową ochronę przed codziennym zużyciem. Dobrze zabezpieczony przed wodą, sokami, winem, mlekiem... Wystarczy wyczyścić wilgotnym ręcznikiem.

Waga produktu: 24 kg

MATERIAŁnogi: sklejka brzozowa olejowana
komoda kredensowa: sklejka brzozowa z HPL

Dostarczona dobrze zabezpieczona w kartonowym paczce i ekologicznych materiałach amortyzujących.

INFORMACJE O ZAKUPIE:
Komoda składa się z 2 białych drzwi przesuwnych i 1 panelu przesuwnego.
Klient musi wybrać kolor panelu oraz kolor konstrukcji.

Tagi

Forma, Rama, Systemy i urządzenia do przechowywania, Kredensy, Kredens, Kredensy w stylu współczesnym, Kredensy z drewna, Kredensy z HPL, Kredensy ze sklejki, Kredensy z drewna inżynieryjnego, Kredensy z drzwiami przesuwnymi

Napisz opinię

Komoda Rform Frame Sideboard 01 Small

Komoda Rform Frame Sideboard 01 Small

Dobry projekt się wyróżnia. Świetny design wtapia się w scenę tak płynnie, że nie wyobrażasz sobie bez niego życia. Meble belgijskiej marki rform należą do tej drugiej kategorii: inspirowane architekturą kąty z odrobiną koloru, mieszające się z ciepłymi tonami drewna brzozowego, dające wrażenie, które jest jednocześnie modne i przytulne . Produkowana i ręcznie wykańczana w Belgii seria kreden...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek