SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Regał Porada Fancy Zobacz większe

Regał Porada Fancy

KOD: 250sdporadafancy

ID: 140006

Rok produkcji2009
Rodzaj meblaRegał
ProjektantGino Carollo
ProducentPorada

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Porada Fancy

Dwustronny regał z orzecha włoskiego

Rodzaj: Regał
Projektant: Gino Carollo
Rok produkcji: 2009

Opis

Fancy to regał z orzecha canaletta lub dębu spessart.

Gino Carollo

Gino Carollo - zdjęcie projektantaUrodzony w Vicenzy w 1965, rozpoczyna w 1986 swoją działalność w sektorze wzornictwa przemysłowego i współpracuje z prestiżowymi włoskimi i zagranicznymi firmami meblarskimi. W latach 1992 i 1993 planuje w imieniu Assarredo organizację i wizerunek koordynowany dla pawilonu „Włochy” na Międzynarodowych Targach Meblowych w Kolonii oraz zawsze w 1992 roku pawilon włoski na Targach „Interieur” w Wiedniu. W 1999 roku otwiera "STUDIO 28", które oprócz projektowania w branży projektowej zajmuje się również projektowaniem przestrzeni wystawienniczych i showroomów. Wiele z nich to projekty wzornicze, które zostały wyróżnione i nagrodzone.

Filmy

Tagi

Porada, Gino Carollo, Cecha, Regały, Systemy i regały magazynowe, Regał, Regały w stylu współczesnym, Biblioteczki drewniane, Biblioteczki orzechowe, Regały otwarte, Regały dwustronne

Napisz opinię

Regał Porada Fancy

Regał Porada Fancy

Fancy to regał z orzecha canaletta lub dębu spessart...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek