SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Fotel Porada Vera Zobacz większe

Fotel Porada Vera

KOD: 250sdporadavera

ID: 139860

Rok produkcji2018
Rodzaj meblaFotel
ProjektantGabriele e Oscar Buratti
ProducentPorada

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Porada Vera

Fotel tapicerowany tkaniną z podłokietnikami

Rodzaj: Fotel
Projektant: Gabriele e Oscar Buratti
Rok produkcji: 2018

Opis

Vera to fotel ze stelażem z litego orzecha canaletta lub matowego lakieru, ze skórzanym oparciem cuoietto i zdejmowanym pokryciem ze skóry lub tkanin z kolekcji. Poduszka oparcia zawsze w komplecie. Możliwe jest łączenie różnych tkanin na poduszki siedziska i oparcia. Cena zostanie ustalona zgodnie z wyższą kategorią tkaniny wybraną między nimi.

Gabriele e Oscar Buratti

Gabriele e Oscar Buratti - zdjęcie projektantaGabriele Buratti (1962), architekt i profesor architektury wnętrz w Facoltà del Design Politechniki w Mediolanie (2003-2010) i Oscar Buratti (1967), architekt, założyli pracownię architektoniczno-projektową BURATTI ARCHITETTI.
Do 2010 Buratti+Battiston Architects, we współpracy z inżynierem IvanoBattiston.
Pracownia jest zaangażowana w projekty o różnej skali, od architektury budynków i obszarów miejskich po wnętrza, od projektowania mebli i produktów po wystawy i showroomy projektowania, w intensywnej i zróżnicowanej ścieżce zawodowej, w której przenikają się tematy, lokalizacje, marki, ludzie, materiały i wykonanie, zanieczyszczając się wzajemnie.
Projektują budynki mieszkalne, handlowe i przemysłowe, realizują projekty w zabytkowych centrach miast i remonty zespołów budowlanych, projektują wille i wnętrza przestrzeni roboczych, mieszkalnych, handlowych we Włoszech i za granicą, w celu połączenia kultury z h profesjonalna specjalizacja, eksperymentowanie z techniką i oryginalna wizja o wysokim standardzie jakości.
W sektorze detalicznym współpracują z prestiżowymi markami, takimi jak: La Perla, Automobili Lamborghini, Husqvarna Motorcycles, BMW, Ducati, Oroblù/LeBourget, Acerbis Italia, Tre Marie/Barilla, projektując butiki w największych miastach na całym świecie.
W zakresie projektowania współpracują z największymi firmami takimi jak: Acerbis International, Antonio Lupi, B&B Italia, Ceccotti Collezioni, Effetti, Antonio Frattini, Gallotti&Radice, iGuzzini, Poliform, Poltrona Frau, Roca Sanitario, Silvelox/Domina, Tecno, Valli&Valli, Vondom.
Zdobyli wiele międzynarodowych nagród i wyróżnień, w tym: Wallpaper Design Award 2010, Design+Plus Award 2009 , Best_Ed Award 2010, FX Design Award 2009, KBB - Product Innovation Award 2009, Wyróżnienie XXII Compassod'Oro 2011, Silver Delta Award 2011, OAB Award 2012, ARTRAVEL Award 2013.
... Więcej
... mniej

Filmy

Tagi

Porada, Gabriele e Oscar Buratti, Cecha, Sofy i fotele, Fotele, Fotel, Fotele w stylu współczesnym, Fotele z tkaniny, Fotele tapicerowane, Fotele ze zdejmowanym pokryciem, Fotele z podłokietnikami

Napisz opinię

Fotel Porada Vera

Fotel Porada Vera

Vera to fotel ze stelażem z litego orzecha canaletta lub matowego lakieru, ze skórzanym oparciem cuoietto i zdejmowanym pokryciem ze skóry lub tkanin z kolekcji. Poduszka oparcia zawsze w komplecie. Możliwe jest łączenie różnych tkanin na poduszki siedziska i oparcia. Cena zostanie ustalona zgodnie z wyższą kategorią tkaniny wybraną między nimi...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek