SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Stołek Moooi Carbon Bar Stool Zobacz większe

Stołek Moooi Carbon Bar Stool

KOD: 250sdmoooicarbonbarstool

ID: 138011

Rok produkcji2014
Rodzaj meblaStołek
ProjektantBertjan Pot
ProducentMoooi

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Moooi Carbon Bar Stool

Stołek na sankach z podnóżkiem

Rodzaj: Stołek
Projektant: Bertjan Pot
Rok produkcji: 2014

Opis

Stołek barowy z włókna węglowego

Wyższy krewny krzesła karbonowego, stołek barowy z włókna węglowego uosabia tę samą pasję do rzemiosła, ale dosłownie przenosi go na wyższy poziom… Smukły i lekki, jest idealny stołek do poruszania się z tobą. Niezależnie od tego, czy we własnej kuchni, czy w pubie, Carbon Barstool zawsze podwiezie Cię do najbliższego baru.

Bertjan Pot

Bertjan Pot - zdjęcie projektanta26 maja | 1975 | Nieuwleusen | Holandia
W 1998 roku ukończyłem Design Academy Eindhoven (NL), wydział Man and Identity. W tym dziale z kierownikiem działu Ulfem Moritzem odkryłem swoją fascynację tekstyliami. Ukończyłem studia z lampą z dzianiny. Po ukończeniu studiów rozpocząłem pracę jako niezależny projektant i razem z kumplem z Akademii, Danielem Whitem, powstał zespół „Monkey Boys”. Pracując i bawiąc się materiałami i pomysłami zaprojektowaliśmy własną kolekcję mebli i oświetlenia. W 2003 roku Monkey Boys postanowili, że każdy z nich pójdzie swoją drogą. Kontynuowałem pracę pod nazwą Studio Bertjan Pot, współpracując z firmami meblarskimi przy wielu projektach i dziełach zainicjowanych przez siebie. Do dziś tak właśnie robię.
Projektuję produkty. Często są to produkty wnętrzarskie. Przemawia do mnie sposób, w jaki produkty wnętrzarskie odnoszą się do ich użytkowników. Produkty do wnętrz nie są odległe i hardcorowe, jak elektronarzędzia, samochody i budynki, ale też nie są tak osobiste i modne jak moda. Projektowanie mebli i oświetlenia naprawdę pasuje do metody, z którą pracuję. Pracę nad moimi projektami zaczynam od małych, bawiąc się i skupiając na materiale lub technice. Szukam systemu, DNA, którego użyję jako kamieni do budowy czegoś większego. Optymalne wykorzystanie materiału i techniki sprawiają, że produkt jest wartościowy, każdy składnik jest pokornie obecny, uzupełniając pozostałe. Staram się tworzyć produkty, które mogą być nieco więcej niż tylko funkcją, którą mają spełniać. Moja metoda jest zarówno techniczna, jak i intuicyjna. Intuicję trudno wytłumaczyć i myślę, że tak jest lepiej. Na każdą podejmowaną przez nas decyzję jest kilka powodów. Niektóre są wymienione, ale najlepsze są po cichu akceptowane. Moje zainteresowania techniczne i twórcze fantazje są sposobem na przekraczanie granic produkcji przemysłowej. Przy odrobinie inteligencji i odrobinie ignorancji możemy być w stanie zrealizować to, czego sobie życzymy.

Filmy

Tagi

moooi, Bertjan Pot, Karbon, Stoły i krzesła, Stołki, Meble restauracyjne i kawiarnie, Stołki barowe, stołek, Stołek barowy, Stołki w stylu współczesnym, Skórzane stołki, Ekoskóry, Stołki z włókna węglowego, Inne materiały podnóżek, hokery kuchenne, h

Napisz opinię

Stołek Moooi Carbon Bar Stool

Stołek Moooi Carbon Bar Stool

Stołek barowy z włókna węglowego Wyższy krewny krzesła karbonowego, stołek barowy z włókna węglowego uosabia tę samą pasję do rzemiosła, ale dosłownie przenosi go na wyższy poziom… Smukły i lekki, jest idealny stołek do poruszania się z tobą. Niezależnie od tego, czy we własnej kuchni, czy w pubie, Carbon Barstool zawsze podwiezie Cię do najbliższego baru...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek