SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Krzesło Moooi Carbon Pad & Cap Zobacz większe

Krzesło Moooi Carbon Pad & Cap

KOD: 250sdmoooicarbonpad&cap

ID: 138010

Rok produkcji2014
Rodzaj meblaKrzesło
ProjektantBertjan Pot
ProjektantMarcel Wanders
ProducentMoooi

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Moooi Carbon Pad & Cap

Podstawa na sankach Krzesło z ekoskóry

Rodzaj: Krzesło
Projektant: Bertjan Pot, Marcel Wanders
Rok produkcji: 2014

Opis

Carbon Pad & Cap to krzesło zaprojektowane przez Bertjana Pot i Marcela Wandersa dla moooi.

Jak wszystkie ponadczasowe projekty, krzesło Carbon stało się ikoną i wymaga eleganckiego stroju na wszystkie pory roku. Stylowy wygląd skóry pasuje do niego i dodaje komfortu dodatkowego wyściełania siedziska i oparcia tego kruczoczarnego arcydzieła. Czapka i ochraniacz na każdą okazję, aby dodać Ci komfortu w stylu glamour!

materiał: sztuczna skóra

Bertjan Pot

Bertjan Pot - zdjęcie projektanta26 maja | 1975 | Nieuwleusen | Holandia
W 1998 roku ukończyłem Design Academy Eindhoven (NL), wydział Man and Identity. W tym dziale z kierownikiem działu Ulfem Moritzem odkryłem swoją fascynację tekstyliami. Ukończyłem studia z lampą z dzianiny. Po ukończeniu studiów rozpocząłem pracę jako niezależny projektant i razem z kumplem z Akademii, Danielem Whitem, powstał zespół „Monkey Boys”. Pracując i bawiąc się materiałami i pomysłami zaprojektowaliśmy własną kolekcję mebli i oświetlenia. W 2003 roku Monkey Boys postanowili, że każdy z nich pójdzie swoją drogą. Kontynuowałem pracę pod nazwą Studio Bertjan Pot, współpracując z firmami meblarskimi przy wielu projektach i dziełach zainicjowanych przez siebie. Do dziś tak właśnie robię.
Projektuję produkty. Często są to produkty wnętrzarskie. Przemawia do mnie sposób, w jaki produkty wnętrzarskie odnoszą się do ich użytkowników. Produkty do wnętrz nie są odległe i hardcorowe, jak elektronarzędzia, samochody i budynki, ale też nie są tak osobiste i modne jak moda. Projektowanie mebli i oświetlenia naprawdę pasuje do metody, z którą pracuję. Pracę nad moimi projektami zaczynam od małych, bawiąc się i skupiając na materiale lub technice. Szukam systemu, DNA, którego użyję jako kamieni do budowy czegoś większego. Optymalne wykorzystanie materiału i techniki sprawiają, że produkt jest wartościowy, każdy składnik jest pokornie obecny, uzupełniając pozostałe. Staram się tworzyć produkty, które mogą być nieco więcej niż tylko funkcją, którą mają spełniać. Moja metoda jest zarówno techniczna, jak i intuicyjna. Intuicję trudno wytłumaczyć i myślę, że tak jest lepiej. Na każdą podejmowaną przez nas decyzję jest kilka powodów. Niektóre są wymienione, ale najlepsze są po cichu akceptowane. Moje zainteresowania techniczne i twórcze fantazje są sposobem na przekraczanie granic produkcji przemysłowej. Przy odrobinie inteligencji i odrobinie ignorancji możemy być w stanie zrealizować to, czego sobie życzymy.

Marcel Wanders

Marcel Wanders - zdjęcie projektantaMarcel Wanders, urodzony w 1963 roku, jest projektantem produktów i wnętrz, który zyskał międzynarodowe uznanie dzięki swojemu Knotted Chair wyprodukowanemu przez Droog Design w 1996 roku. Marcel Wanders ukończył z wyróżnieniem School of the Arts Arnhem w 1988 roku. W 1995 roku otworzył własne studio w Amsterdamie. Sześć lat później, w 2001 roku, współtworzył odnoszącą sukcesy markę projektową Moooi, której jest dyrektorem artystycznym. Marcel Wanders jest teraz wszechobecny, projektując dla globalnych marek i firm meblarskich z najwyższej półki, takich jak B&B Italia, Cappellini, Puma, Bisazza, Poliform, KLM-Royal Dutch Airlines, Flos, Magis, Google, Target, Baccarat, a ostatnio Christofle i MAC Cosmetics . Ponadto Marcel pracuje nad projektami architektonicznymi i wnętrzarskimi, takimi jak hotel Kameha Grand w Bonn, hotel Mondrian South Beach w Miami, sklep flagowy Villa Moda w Bahrajnie, a także prywatne rezydencje w Amsterdamie, Majorce i Dżakarcie. W 2010 roku Marcel Wanders i Hyatt Hotels Corporation ogłosili współpracę z Aedes Real Estate nad nowym projektem hotelowym; hotel Andaz Amsterdam.

Filmy

Tagi

moooi, Bertjan Pot, Carbon, Krzesła, Stoły i krzesła, krzesło, Krzesła w stylu współczesnym, Krzesła skórzane, Krzesła z ekoskóry, Krzesła z włókna węglowego, Inne materiały Krzesła, Krzesła z podstawą sań

Napisz opinię

Krzesło Moooi Carbon Pad & Cap

Krzesło Moooi Carbon Pad & Cap

Carbon Pad & Cap to krzesło zaprojektowane przez Bertjana Pot i Marcela Wandersa dla moooi . Jak wszystkie ponadczasowe projekty, krzesło Carbon stało się ikoną i wymaga eleganckiego stroju na wszystkie pory roku. Stylowy wygląd skóry pasuje do niego i dodaje komfortu dodatkowego wyściełania siedziska i oparcia tego kruczoczarnego arcydzieła. Czapka i ochraniacz na każdą okazję, aby dodać Ci...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek