SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa podłogowa Talenti Cleo Alu Zobacz większe

Lampa podłogowa Talenti Cleo Alu

KOD: 250sdCLEALUL02

ID: 125364

Rok produkcji2020
Rodzaj lampyLampa podłogowa
PrzeznaczenieZewnętrzne
ProjektantMarco Acerbis
ProducentTalenti
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Talenti Cleo Alu

Aluminiowa lampa podłogowa LED

Projektant: Marco Acerbis
Rodzaj: Lampa podłogowa
Rok produkcji: 2020
Kod produktu: CLEALUL02

Dane techniczne

szerokość:201 mm
głębokość:45 mm
wysokość:225 mm

Opis

Lampa łukowa Cleo Alu to dekoracyjny i funkcjonalny element centralny Twojej przestrzeni na zewnątrz. Smukła aluminiowa rama, stabilna i odporna na działanie czynników atmosferycznych, jest łatwa do przenoszenia. Pełen wdzięku i funkcjonalny, charakteryzuje się wysokim centralnym punktem świetlnym, który doda światła i charakteru każdemu rodzajowi przestrzeni zewnętrznej.

LED 12W
2800K

Naczelną zasadą kolekcji Cleo Alu jest stworzenie produktu młodego i dynamicznego, który poprzez emocjonalne zaangażowanie przyciągnie obserwatora. Percepcja wzrokowa uderza bezpośrednio w zmysły. Kolekcję Cleo alu napędza chęć eksperymentowania z kontrastami i niepowtarzalne połączenia różnych materiałów: lekkość aluminium, nowoczesność powierzchni betonowych i niesamowita elegancja tkanin przyczyniają się do stworzenia kolekcji, która idealnie pasuje do każdego stylu i przestrzeni zewnętrznej . Żywe kolory tkanin, obszerne i proporcjonalne wymiary siedziska zapewniają wysoki komfort siedzenia i natychmiast poprawiają nastrój. Elegancka i modna kolekcja o świeżym i nowoczesnym smaku, która potrafi nadać szyku i młodzieńczej żywotności każdej przestrzeni, skierowana głównie do młodego widza.

Marco Acerbis

Marco Acerbis - zdjęcie projektantaUrodzony w 1973 Marco Acerbis jest absolwentem architektury Politecnico di Milano w 1998 roku. W latach 1997-2004 mieszka w Londynie, gdzie współpracuje ze studiem Lorda Normana Fostera. Przez te lata współpracował przy budowie ośmiopiętrowego Medical Research Building w Imperial College Campus w Londynie. Następnie zostaje Architektem Projektu Akademii Stołecznej. W 2004 roku zakłada własną praktykę we Włoszech.

Filmy

Tagi

talenty, Marco Acerbisa; Cleo Alu, Oświetlenie zewnętrzne, Lampy podłogowe zewnętrzne, lampa podłogowa, Lampy stojące na zewnątrz w stylu współczesnym; Aluminiowe zewnętrzne lampy podłogowe; Metalowe lampy podłogowe zewnętrzne, Zewnętrzne lampy podłogowe LED; Zewnętrzne lampy stojące bezprzewodowe

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa podłogowa Talenti Cleo Alu

Lampa podłogowa Talenti Cleo Alu

Lampa łukowa Cleo Alu to dekoracyjny i funkcjonalny element centralny Twojej przestrzeni na zewnątrz. Smukła aluminiowa rama, stabilna i odporna na działanie czynników atmosferycznych, jest łatwa do przenoszenia. Pełen wdzięku i funkcjonalny, charakteryzuje się wysokim centralnym punktem świetlnym, idealny do dodawania światła i charakteru każdej przestrzeni zewnętrznej. LED 12W 2800K Wiodąca zasada Cleo Kolekcja Alu to kreacja produktu młodego i dynamicznego, który poprzez emocjonalne zaangażowanie przyciągnie widza. Percepcja wzrokowa uderza bezpośrednio w zmysły. Kolekcję Cleo alu napędza chęć eksperymentowania z kontrastami i niepowtarzalne połączenia różnych materiałów: lekkość aluminium, nowoczesność powierzchni betonowych i niesamowita elegancja tkanin przyczyniają się do stworzenia kolekcji, która idealnie pasuje do każdego stylu i przestrzeni zewnętrznej . Żywe kolory tkanin, obszerne i proporcjonalne wymiary siedziska zapewniają wysoki komfort siedzenia i natychmiast poprawiają nastrój. Elegancka i modna kolekcja o świeżym i nowoczesnym smaku, która potrafi nadać szyku i młodzieńczej żywotności każdej przestrzeni, skierowana głównie do młodego widza.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek